2733
2734
عنوان

کسای ک‌باردارن یا میترسن نیان لطفا!!

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 126 پست
نمیدونم..بخدا اینطوری نبودم الان تو خواب چن بار اینطوری شدم

این فلج خوابه 

من همیشه اینجوری میشم، حس میکنی تو خواب چشات بازه، ولی نمیتونی یه میلی متر تکون بخوری، یا هرچی داد میزنی صدات و کسی نمیشنوه، قبل خواب سبک باش، شام سنگین نخور، سربالا هم نخواب، ربطی به حدیث کسا نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میترسم تو خواب سکته کنم..ذیشب بزور بیدار شدم کلی دعا خوندم قران بالا سرم گذاشتم با ترس خوابیدم..اخه ...

گلم اگ بری دلیلشو تونت سرچ کنی دیگ نمیترسی

منم داشتم دیوونه میشدم

چندساله ک اینطوریم

پشت‌من‌جزسایه‌سیاه‌خودم‌هیچکس‌نبود!
2728
خب همینه سعی کن همیشه به پهلو بخوابی من وقتایی که شوهرم شیفته مامانم میگه شب میخابی به پهلو بخاب بخت ...

میدونم نباید بخایم دست خودم نیس.هرجور میچرخم میبینم خوابم‌نمیبره.‌دیشبم بزور ب پهلو شدم ک بتونم بخوابم

میترسم تو خواب سکته کنم..ذیشب بزور بیدار شدم کلی دعا خوندم قران بالا سرم گذاشتم با ترس خوابیدم..اخه ...

ببین من تا قبل از بارداری اینطوری بودم دقیقا مثل شما بیدارم ولی نمیتونم بیدار شم هرروز همین کارم بود ولی بعد از بارداری خوب خوب شدم نمیدونم از چیه اگه فهمیدی به منم بگو

وقتی من تصمیم گرفتم غیبت رو بزارم کنار یک ماه اوضاع زندگیم وحشتناک شد اتفاقات بد همش میفتاد دعوا و ب ...

من غیبت کم و بیش میکنم.ولی خیلی نه.کاش میتونستم نمازم بخونم..قبلا ی بار خوندم چله حدیث کسا حاجتم گرفتم ولی فک کنم نماز میخوندم چون اصلا قبلا چنین اتفاقی برام نمیفتاد

من غیبت کم و بیش میکنم.ولی خیلی نه.کاش میتونستم نمازم بخونم..قبلا ی بار خوندم چله حدیث کسا حاجتم گرف ...

چله چجوریه؟یعنی هرروز باید بخونی؟

میگن ک اشتباهمی....قشنگ ترین گناهمی....
2738
بفرمایید

حس میکنم بعضی دعاها سنگین هستن یا خواستن و پافشاری روی یه چیز خاص

من چند ماه پیش رفتم امامزاده شهرمون و چیزی رو خواستم ازشون چند بار پی در پی رفتم و خییلی اصرار کردم...یه شب خواب دیدم تو اتاقم بودم هوا تاریک بود یه دفعه یه صاعقه با نور بنفش زد تو آسمون من چشام از نگاه کردن بهش درد گرفت نور تیز و خیره کننده ای داشت تو خواب ترسیدم

چند وقت بعدش اون چیز بهم داده شد اما همش تو خونه دعوا و ناراحتی و زد و خورد پیش اومد یعنی من همش حس تاریکی عذاب داشتم و واقعا پشیمون شده بودم از پافشاری کردن، دو سه نفر از اقوام فوت کردن و انگار اون روزا سنگین شده بود عین جهنم شده بود....

نمیدونم واقعا چرا اینجوری شد...

نظر شما چیه؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
این فلج خوابه  من همیشه اینجوری میشم، حس میکنی تو خواب چشات بازه، ولی نمیتونی یه میلی متر تکون ...

اخه پشت سر هم برام پیش اومد ترسیدم..اخه میگن بختک روت میفته میبینیش بیداری نمیتونی تکون بخوری...ولی حالتهای من فرق داره

بچه ها حالا من چند شبه همش سایه میبینم 

پرشب که اومدم از اتاقم بیرون وقتی خواستم برگردم یه لحظه یه سایه دیدم قشنگ هیکلشم دیدم از کنار دره اتاقم سریع رد شد رفت طرف چپ اتاقم 

به نظرتون اینا چین 

اصلا همش حسشون میکنم

گلم اگ بری دلیلشو تونت سرچ کنی دیگ نمیترسی منم داشتم دیوونه میشدم چندساله ک اینطوریم

اخه من این اواخر پشت سر هم اتفاق افتاد بخاطر همین نگران شدم.تو نت چی بزنم؟

2706