2726

خیلی قشنگ بود 😔🌷

100صلوات تقدیم این شهید بزرگوار 🌷🌷🌷🌷

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
عزیزم لینک شهید  سید رضا حسینی تو واتساب رو بهم میدین ؟

عزیز برای شما در یک تاپیک قدیمی خودم لینک رو ارسال میکنم هر وقت تشریف آوردید نگاه کنید و عضو بشید چون نمیشه هم زمان آنلاین باشیم شما هم اذیت میشید🌷🌷🌹🙏

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اجرتون با سیدالشهدا (ع) حقیر دوباره خواب شهید حسین حدادیان رو دیدم اگه امکانش هست یک روز هم ...

سلام دوباره به خواهر گلم⁦❤️⁩🙏🌹🌹 . عزیزم من روزی تاپیک شهید عزیز که معرفی داشتید رو رو قرار میدم که بتونم دوستان رو هم تگ کنم و در طول هفته چون وقتم محدود هست ممکن هست مقدور نباشه باز هم اگر توفیق و فرصت داشتم حتما در اولین فرصت قرار میدم . 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2728
@bitaaa67       @سلینتا     @dokhtaregham    

ممنون عزیزم برای این جوون پاک وبزرگوار فاتحه و صلوات گفتم التماس دعا...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
عزیز برای شما در یک تاپیک قدیمی خودم لینک رو ارسال میکنم هر وقت تشریف آوردید نگاه کنید و عضو بشید چو ...

عضو شدم عزیزم خدا خیر دنیا  و اخرت بهتون بده که من و با این شهید عزیز اشنا کردید 

چهت ظهور و فرج مولامون صلوات 

سلام جمعه همگی به خیر و شادی 

به به چه شهید عزیزی امروز معرفی شدند چقدر چهره خندان و معصومی دارن آرامش خاصی تو چهرهشون هست 

منم یک سوره الرحمن براشون می خونم 

و 100 صلوات همه برای حاجت روایی همه عزیزان این تاپیک هدیه می کنم به شهید عزیز

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
روایت زندگی شهید  :  وسط بلوار به دنبال احمد 🌸🌸🌸 ( روزنامه جام جم )  ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
@sayeh6859     @چمنگل      @لپووو         @شا ...

سلام 

صلوات هدیه به روح شهید عزیز احمد مهنا 

وصلوات هدیه به روح شهید عزیز آقاسیدرضا حسینی

توسل کردم به شهید آقا سیدرضا ❤

امیدوارم ناامیدم نکنه🙏🙏🙏

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها  وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک
🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706