2726

امروز رفتم توی هفته ۲۰

ما توی یه شهرستان دیگه ایم

من هم به دلایلی باهاشون قطع ارتباطم

بچه اولمو به محض بی بی چک زدن خبرشو به همشون دادم ولی اینو هنوز سوهرم بهشون نگفته. میگه خب بگم که‌چی بشه. منم خوشم اومده که هنوز نگفته ها.

ولی برام جالبه 

شوهرم زیاد باهاشون در تماسه ولی اینو نگفته

به نطرتون بفهمن بعدا عکس العملشون چیه؟ براتون پیش اومده؟

البته حدود یه ماه پیش رفتم شهرستان و اتفاقی دیدم مادرشوهرم رو جایی. والا شکم که هیچ ندارم ولی یکم قیافه م تغییر کرده. نمیدونم ایا فهمیده باشه یانه!!!

۲۰هفته ینی چندماه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۲۰هفته ینی چندماه

تقریببا ۵ماه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

چه شوهر خوبی 

من بی بی چکم مثبت شد شوهرم به همممممه گفت چقد قسمش داده بودم که نگو بذار یکم بگذره مطمئن بشم از سلامتش بعد بگو 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

خب نگه مگه چیه زن عموی شوهرم تا ۵ ماهگی نگفت بعد که اعلام کرد یه هفته نکشید سقط کرد 😐😐

ایشالله که برای شما خیره و صحیح و سالم دنیا بیاد ولی خوب حالا نگفتنش ناراحتی نداره که

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
کارش عالیه

😕چرا

شوهرهمنم میگه هر وقت شدی نگیم تا وقتی جنسیتش معلوم میشه

من مخالفم 😂اصلا دهنم چفت و بست نداره

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706