2733
2734
اخه دومین باره اون قسمتو میگه درد میکنه یه ماه قبل الانم امشب

منم کمرم هر وقت رگ به رگ میشه همون قسمته حتی به فاصله یک سال 

البته ما بالغیم 

ولی برای اطمینان خاطر پیش دکتر ببر جریانو بگو 

ولی اینو بدون ازون ضربه دو سال پیش نیست 

ممکنه گوشش درد کنه بچه 

یا جوش زیرپوستی چیزی باشه 

نگران نباش 

رفتی دکتر بیا مارو منشن کن 

خبردار شیم

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
چه جوری ندبدم تاحالا بچه میترسه؟ دردی چیزی داره؟ جوابش کی اماده میشه مگه؟ چرا چند بار گرفتن؟ ترو ...

گفتن چون کوچیکه باید بخوابه بعد بذاریم تو دستگاه تا از ترسش تکون نخوره تو دستگاه انقدر نگران نباش چیزیش نیس اگه بود بعد ۲سال خودشو نشون نمیداد 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کمرم هر وقت رگ به رگ میشه همون قسمته حتی به فاصله یک سال  البته ما بالغیم  ولی برای ...

چشم مهربون حتما

مرسی از دل گرمیت

همیشه به این فکر کن که خدا هست دل شکستن تاوان داره.دنیا دار مکافاته🌹😊☺
چه جوری ندبدم تاحالا بچه میترسه؟ دردی چیزی داره؟ جوابش کی اماده میشه مگه؟ چرا چند بار گرفتن؟ ترو ...

جوابشم همون موقع فکر کنم حاضر بشه راستش دقیق نمیدونم بیمارستان بود جواب رو به خودمون ندادن که بدونم کی میدن

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2731
گفتن چون کوچیکه باید بخوابه بعد بذاریم تو دستگاه تا از ترسش تکون نخوره تو دستگاه انقدر نگران نباش چی ...

چرا چند بار گرفتن از دخترتون؟

جوابش همون روز میدن؟

من اگه بخام ببرم دکتر متخصص مغز اعصاب خوبه؟

همیشه به این فکر کن که خدا هست دل شکستن تاوان داره.دنیا دار مکافاته🌹😊☺
چرا چند بار گرفتن از دخترتون؟ جوابش همون روز میدن؟ من اگه بخام ببرم دکتر متخصص مغز اعصاب خوبه؟

بخاطر اینکه اول یه بیمارستان بردنمون اونجا سی تی شدیم ولی باز منتقل کردن یه بیمارستان دیگه اونجا هم باز سی تی کردن از سرش منو که ۳بار بردن😥