2726
عجیب غریب نیست ک خانواده من به هیچ وجه گوشت گاو وگوساله نمیخورن فقط شترو گوسفند و هیچوقتم چرخ کرده ب ...

به نظر منم اصلا عجیب نیست طبع غذایی هست ، گوشت گاو طبعش به شدت سرده ما هم اصلا نمیخرم چون  طبع سرد عامل اصلی خیلی بیماری ها ست

99/09/09 خدای مهربونم ممنونم   شروع بهترین اتفاق زندگی من و تو ...آرامش آرامش آرامش  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی ها چقد اسم کاربریشون بهشون میاد البته چنتا صفت دیگه جامونده مثلا بی ادب بی پروا پاچه گیر و.....

لغو کاربری شد رفت خیلی بی ادب بود با اون استیکرها  ادمو‌ میسوزوند

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2728
یه وقت بد نباشه من نظرمو درباره فلاسک و قوری نگفتم 🙄 والا من تو خونه گاهی تو قوری دم میکنم گاهی تو ...

منم همینطور چای سبز تو فلاکس چ‌چتی ودارچین هم تو قوری دم میکنم اکثر وقتا تو قوری دم میکنم .ولی واقعا تعجب ندار خوب فلاکس برا چایی دیگع البته خوب همه اکثرا تو قوری دم میکنن 

خدایا شماها کجای این عالم زندگی میکنید 😮😮 من تهرانم و تو هیچ کدوم از دوست و آشنا تو خونشون چای تو ...

حالا خدایی ی چایی اینقدر کلاس گذاشتن نداره ، مگه چایی چیه ؟؟؟ما که سالی ی بارم نمیخوریم

واااااای احمقانه ترین چیزیه که شنیدم ببخشیدا البته اینجوری میگم.بچه شیرخوار اگه بیدارباشه درست نیس ص ...

سلام ببخشید اینی که دوستمون گفتند خواهر شوهرش شب اول عروسی اونارو دیده.. کدوم صفحه نوشتن؟

ماهم بد میدونیم 😁😁😁عروس ماهم ته دیگ وبابرنج قاطیکرد تو دیس گذاشت عصبیم کرد واقعا😒😒

😅

سخت نگیرید 

اونم مثل من حتی به فکرشم خطور نمی‌کرده بد بدونید😊

الهی که همیشه حال دل همه خوب باشه   یعنی میشه یه روزی آرامش مهمون همیشگی دلهامون باشه؟ 
من شروع کردم میخونم صفحه چهاردهم هنوز😄

آماده باش نصفه تاپیک راجع به قوری و فلاسکه  

در حدی که یه کاربر که تعصب عجیبی رو فلاسک داشت قطع کاربری شد  

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟
یعنی دایی و عموی همسر محرم میشه؟؟؟؟؟

نه

فقط پدرشوهر و اجدادشون ،مثل پدر ِِ پدرشوهر و مادر شوهر 

به هرکی که کابین آدم بهش میفته (یعنی زن میتونه باهاش ازدواج کنه) اون به خانوم نامحرم میشه

مثل برادر شوهر ،دایی و عموی شوهر و... 

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2706