2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من به این نتیجه رسیدم‌ که نی نی سایتیها علاوه بر اینکه قابلیت دعوا کردن بر سر خوردن حلیم با شکر یا نمک را دارن 

به شدت قابلیت دعوا بر سر دم کردن چای در فلاسک و قوری راهم دارند 

بزن کف دست قشنگه را 

نصف تاپیک فلاسک و قوری بود 

خوبه تو ابجوش توافق نطر داشتین یکی نگفت سماور یکی بگه کتری 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728
من تا الان نظری ندادم. ولی چون گفتی فقط ادااا و جمع کنین و اینا میگم ، ما فلاسک رو فقط میبریم بیرون. ...

واااااای من میخواستم جواب بدم دیگه حال نداشتم دستت درد نکنه دقیقا جوابی که من میخواستم بگم گفتی

حرف ساده زشت نداریم که😊 منم واقعا برام عحیبه بعضیا مثلا میگن دیوونه و اینا بعدش میگن با هم راحتیم آ ...

۹۹درصد مردم‌توی حرف عادی و محوره دیونه که هیچی بیشور و خییییلی چیزای دیگه م‌میگن .اینکه اصلا نگی عجیبه غیبت اصلاااا مخصوصا جلو پدرشوهرم‌

2738
نمیدونم قزوینه یا کرج راستش تا حالا نرفتم ولی دقیقا چند برابر شدت داره توی روستاشون....  من تن ...

ای خدا کرمت شکر میگم چقدر عقب افتاده بود و خسیس 

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
یک خواستگار ایلامی داشتم اونم اینو موقع صحبت بهم گفت ..گفت پدرم دوست نداره کسی جلوش سرش لخت باشه ..گ ...

سلام عزیزم حساس نباش روی این موضوع

من بعد از چند سال به این نتیجه رسیدم همونطور که ما سلیقه هایی داریم که مامانمون نمیپسنده و دوست نداریم که باهامون مخالفت کنه در انتخابمون مادرمونم سلیقه ها و نظر هایی داره که دوست نداره ما توشون دخالت کنیم

الان نظر مادرتون بر اینه که با روسری باشه و اینجوری فکر و خیالش آزاده

پس به نظرش اهمیت بده و بزار اروم باشه

با این دید خیلی وقت ها مشاجره های بین بچه و پدر و مادر صورت نمیگیره🌷

چقدر خانواده جالبی هستن من عاشق مطالعه کتابم ان شالله عمل هم بکنن به چیرایی که یاد میگیرن و کتابای س ...

حالا که عاشق مطالعه ای مثل خودم عضو این کانال شو

ketabeangizeshi2@

هوا خوبه، چون تو هوامو داری...  ketabeangizeshi2@
شما حتما خواستگار هم میاد. فلاکسو پرمیکنید میارید رومیز ازونجا پرمیکنید میدید خواستگاراتون  ...

هزیزم ترکها عقیده شون اینه وگرنه بقیه ایران خیر‌...ربطی به تنبلی نداره..ما عادت به کار بیخود نداریم ده بار قوری درست کنیم یکی بخوره یکی نخوره..که چی؟!!! 

2706