1874
1823
از عادتهای چند تا دوستام: اعتقادی به مایع دستشویی ندارن به هیچ عنوان دست مادر خانواده تحت هر شرایط ...

سس زدن بجای ابلیمو اینا تو سالاد شیرازی خیلی خوشمزه مبشه

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به قول یه دوستیییی اگر مچ پاهاتون مثل پاهای بهداد سلیمیه🏋️‍♂️خواهشا شلوار کوتاه نپوشید (سازمان زیباسازی استان تهران) 🤦‍♀️😁😁 یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅 

ب حلیم نمک میزنم

گاهی ب سالاد شیرازی سس مایونز میزنم

بیسکوییت  پتی پور یا مادر رو میزنم تو چایی میخورم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به قول یه دوستیییی اگر مچ پاهاتون مثل پاهای بهداد سلیمیه🏋️‍♂️خواهشا شلوار کوتاه نپوشید (سازمان زیباسازی استان تهران) 🤦‍♀️😁😁 یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

خانومایی که میگین از خانواده خودتونم بگین باید بهتون بگم وقتی ادم با یه رفتارهایی بزرگ میشه با اونا انس میگیره و اونا واسش عجیب نیست این طبیعیه که از خانواده خودشون نمیگن ولی این علتش بدجنسیشون نیست علتش انس گرفتنشون با اون رفتارهاست

1825
از عادتهای چند تا دوستام: اعتقادی به مایع دستشویی ندارن به هیچ عنوان دست مادر خانواده تحت هر شرایط ...

جویدن ماست عجیبه

به سالاد شیرازی بدون پیاز سس میزنن خیلیم خوشمزه ست،،همه درست میکنن

گروه بنفش💜 وزن اولیه ۹۵‌🤕 وزن فعلی ۹۲... وزن هدف 70😍
اره فهمیدم گفتی میگوزه یادم افتاد . خب بابات نباید احترام بزاره به دامادش؟شوهرتون ناراحت نمیشه؟

نه خیلی باهم جورن شوهرم با بابام دوست بوده و محل کارشون نزدیک هم بوده من دوسه بار اونجا دیده خوشش اومده  و یه جورایی دوستی اونا باعث ازدواج ما شد برای همین خیلی باهم خوبن🧿🧿😂

ب حلیم نمک میزنم گاهی ب سالاد شیرازی سس مایونز میزنم بیسکوییت  پتی پور یا مادر رو میزنم تو چا ...

خیلیم عالی

منم همه رو انجام میدم

گروه بنفش💜 وزن اولیه ۹۵‌🤕 وزن فعلی ۹۲... وزن هدف 70😍
رفتار عجیب خانواده خودم مامانم قربونش برم آبگوشتو با گوشتکوب له میکنه وااااااای خانوادگی یه جوری م ...

خب درست درست میکرده گوشت ومخلفات آبگوشتوبایدکوبیدخانواده شوهرت تاحالادیزی نخوردن

1794

فقط اون قسمت دست مادر😅😅😅خیلیا این  اعتقادو دارن متاسفانه حتی قاشق دهنیشم تمیز میدونن.ولی به مواد جوجه کباب سس کچاپ تند بزنی خوشمزه میشه خودم امتحان کردم همچنین سس تو سادلاد شیرازی😅😅😅

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
به به نن تو حلوا زیره میریزم و طعمشو دوست دارم  تو ته دیگم میریزم  موقع د م کردن برنج آب ...

ته دیگ نونی با زیره +غذا هم ک قورمه سبزی باشع محشر میشع😍😍😍😍

غـرور خـوبـع...امـا بـاس بـع قـیـافـتـم بـیـاد گُـل☺✌
1718