1874
عنوان

رو تختیم خراب شده کمک

119 بازدید | 9 پست

بچه ها لحاف رو تختیم رو ی مدت جمع کرده بودم گزاشته بودم تو کاور پتو و بالای کمد دیواری گزاشتم.الان ک درش اوردم دیدمرنگش کاملا پریده و کچل شده و زردی میزنه و اینکه سنگین هم یکم شده.اصلا بوی رطوبت و نم نمیده.کسی میدونه چرا اینجوری شده؟؟؟؟بنظرتون بدم خشکشویی درست میشه؟؟

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

یه مدت یعنی چقدر؟

خط بزنید از زندگیتان.. تمام ادم های بلاتکلیفی که غیر  قابل پیش بینی اند... تمام آدم هایی که حرف میبرند و می آوردند ادم هایی که چون خودشان به جایی نرسیدند.. تو را هم متقاعد میکنند به در جا زدن..ادم هایی ک تخریب را از تعریف بهتر بلدند.... ادم هایی که با کنایه حرف میزنند... سمی اند🤐 ارام ارام تمام زندگیتان را به نابودی می کشند... ارام ارام از شما فاصله می گیرند و با خیالت راحت زمین خوردنتان را جشن می گیرند😏

شاید یه طرفش رنگش زرده یا چی رنگ داده ب هم

خط بزنید از زندگیتان.. تمام ادم های بلاتکلیفی که غیر  قابل پیش بینی اند... تمام آدم هایی که حرف میبرند و می آوردند ادم هایی که چون خودشان به جایی نرسیدند.. تو را هم متقاعد میکنند به در جا زدن..ادم هایی ک تخریب را از تعریف بهتر بلدند.... ادم هایی که با کنایه حرف میزنند... سمی اند🤐 ارام ارام تمام زندگیتان را به نابودی می کشند... ارام ارام از شما فاصله می گیرند و با خیالت راحت زمین خوردنتان را جشن می گیرند😏

فروش آنلاین مواد غذایی، ارسال بهداشتی با یخچال برای ایام قرنطینه در تهران   

ن اصلا بنفشه رو تختیم.و گلای صورتی سفید. ی سال

وا یعنی اصلا بود نمیده؟؟؟

منم جمع کردم نگران شدم 

1922

بخاطر گرما بوده

یه بار مغازه دار که ازش پتو خریدم 

گفت همیشه یه مقدار از زیپ کاور باز بزار 

تا کاور به خاطر گرما نچسبه

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
بخاطر گرما بوده یه بار مغازه دار که ازش پتو خریدم  گفت همیشه یه مقدار از زیپ کاور باز بزار&nb ...

واااای یهنی دیگه درست نمیشه

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍
1911