2410
2553
عنوان

دوستان کیا ایلس چهار ونیم دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 28 پست
عزیزم چهار و نیم که خیلی راحته  دو ماه هم بخونی میتونی

من سطح زبانم کمه در حد چیزای دانشگاه وعادی خیلی کم بلدم اصلا کتابها را میبینم میترسم چقدر مفهومیه 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم دوستم  من هیچ امتیازی به همسرم ندادم الان دعوت نامه استرالیا داریم لاج هم کردیم منتظر و ...

آهان متوجه شدم.بنظرم فوری با یک معلم آیلتس مشورت بگیر اگر ساختار آزمون رو بلد نیستی یاد بگیری و ۶۰۰ لغت ضروری آیلتس رو با نرم‌افزار ممرایز بخوان چند روزه و با خیال راحت برو سر امتحان حتما نمره رو میاری ۴.۵ خیلی پایین هست زیاد نیاز به تلاش و زمان نداره.

2720
 آهان متوجه شدم.بنظرم فوری با یک معلم آیلتس مشورت بگیر اگر ساختار آزمون رو بلد نیستی یاد بگیر ...

ممنون عزیزم باشه چشم همین کار که گفتید انجام میدم مرسی 

Ala jan kheyli khoobeh keh darin miayn Australia va omidvaram karatoon hame khoob pish bere. Ielts 4.5 asan kare sakhty nist age yeki az test haye cambridge ro bezanin dastetoon miad sathetoon. Vali lotfan be ghazieye zaban kheyli bozorgtar nega kon. hata age Ielts ro rahat gereftin baz ta oomadanetoon kelas berino vaght bezarin vasash. Ma sydney hastim 7 saleh va mavarede moteadded didim keh moteassefane khanoomha be ellate zabaneshoon varede ejtema nemishano hamash ehsas mikonan aghab hastan.

Ala jan kheyli khoobeh keh darin miayn Australia va omidvaram karatoon hame khoob pish bere. Ielts 4 ...

بله شما درست میفرمایید زبان خیلی مهمه 

انشاالله نمره ام را بگیرم خیلی بیشتر زبانم را میخونم و مکالمه انجام میدم

2714

سلام عزیزم امیدوارم که خوب باشی تایپیک نمره ۴ونیم ایلتس رو خوندم مزاحمت شدم با سلامتی موفق شدید نمرتونو بگیرید و ویزاتون رو گرفتید؟الان استرالیا هستید ؟ممنون میشم جوابمو بدید چون من الان توو موقعیت اونموقع شما هستم و نمره ۴ونیم آیلتس میخام برای استرالیا🌹🌹🌹

👼🏻🤰🏻دلبندم بند بند دلت را به خدايي بسپار كه بيشتر از من هوايت را دارد👼🏻🤰🏻