2726
عنوان

دوستان کیا ایلس چهار ونیم دارن؟

546 بازدید | 28 پست

برای کسی که سطح زبانش پری اینتر هست چقدر باید بخونه ؟ 

چقدر سخته واقعا بهم بگید خیلی مهمه برام

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای 4.5 رو نمیدونم راستش 

ولی شش به بعد در خدمتم

دقیقترین راه اینه که بری یه جا ازمون ماک بدی که نمره ت دستت بیاد

یا حتی تست های کتاب های مشکی آیلتس کمبریج رو بزن نمره لیسنینگ و ریدینگت رو حساب کن 

فقط ببخشید 4.5 دقیقا کجا به درد میخوره؟ خیلی کمه که

2728

سلام عزیزم من آیلتس ۸ دارم، اینکه چقدر بخونی بستگی به خودت داره و علاقت ، من از بچگی میخوندم، و کلاسای زبانو دبیرستان تموم کردم دوباره خودم به خاطر علاقم خوندم چون زبان فراره، خیلی کتاب زیاد اومده ، من بهترین کتابی که بهم کمک کرد که واژگانم زیاد بشه ۱۵۰۰ واژه بود البته من کاراشو داشتم ولی جمله هاشو حفظ میکردم، خیلی از سوالات آیلتس از اونجا اومده بود، تو لیسنینگ ضعیف بورم که اینگلیش تودی خیلی بهم کمک کرد، فیلم هم زیاد نگاه میکردم، چرا به ۴.۵ راضی هستی؟ اگه مدرک برای ایران میخوای همین تافل خوبه راحتترم هست، من برای دکترام ایلتس میخواستم، گرچه الان یه مادرم که بچه داری میکتم ولی خوشحالم که پسرم فردا بهم افتخار میکنه

اگر واقعا سطح preintermediate باشید. ۴.۵ آیلتس رو با شناخت آیتم‌های آزمون میگیرید. ۴.۵ خیلی پایینه برای کجا نیاز دارید؟

من تا حالا ندیدم برای مهاجرت یا دانشگاه‌های خارجی زیر ۶ قبول بکنند.

برای 4.5 رو نمیدونم راستش  ولی شش به بعد در خدمتم دقیقترین راه اینه که بری یه جا ازمون ماک ...

نمره همراه میخوام دعوت نامه امون اومده من همراهم 

اگر واقعا سطح preintermediate باشید. ۴.۵ آیلتس رو با شناخت آیتم‌های آزمون میگیرید. ۴.۵ خیلی پایینه ب ...

نمره همراه میخوام همسرم مین هستن برای استرالیا 

همسرمpteآزمون دادن متاسفانه مرزها بسته مجبورم آیلس بدم

سلام عزیزم من آیلتس ۸ دارم، اینکه چقدر بخونی بستگی به خودت داره و علاقت ، من از بچگی میخوندم، و کلاس ...

نمره همراه میخوام هیچی وقت ندارم اگر آفیسر بیاد روندمون بررسی کنه برای نمره زبان من کامنت میزنه و فق۲۸روز بهم وقت میده

شما قبلا کلاس رفتید من پایه زبانم معمولی هست کلاس نرفتم و نمیدونم چقدر سخته

کلاس های مربوط ب آیلس رفتم 

اما اینکه از سن کم برم آموزش کده مث بقیه نه 

نه نرفتم

خودم تو خونه میخوندم

اراده قوی داشتم 

تصمیمم جدی بود 

ب هدفم رسیدم

اگر واقعا سطح preintermediate باشید. ۴.۵ آیلتس رو با شناخت آیتم‌های آزمون میگیرید. ۴.۵ خیلی پایینه ب ...

یعنی یک ماه کامل بخونم میتونم نمره ام را بگیرم چقدر آیلس سخته کتابهای کمبریج را دارم 

کلاس های مربوط ب آیلس رفتم  اما اینکه از سن کم برم آموزش کده مث بقیه نه  نه نرفتم خودم ...

خداراشکر عالیه انشاالله منم نمره ام بیارم

برای استرالیا اصلا زیر ۶ امتیازی نداره که

میدونم دوستم 

من هیچ امتیازی به همسرم ندادم الان دعوت نامه استرالیا داریم لاج هم کردیم منتظر ویزا هستیم 

2706