2733
2734
عنوان

حاجت روایی❣

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوندم

دعای پایینیم برا خودت بخون

🌒 شنبه اول ماه صفر است 🌘

خونریزی یا شکستن تخم مرغ و صدقه و دود کردن اسفند فراموش نشود...🌺

در ماه صفر،صدقه زیاد بذارید و آیة الکرسی زیاد بخونین برای رفع بلا🌺 🌙

ان شاءالله با خواندن این دعا در اول ماه صفر از بلا دور بوده ، حاجت روا شوید: نیت کنید.✨ 

سبحان الله يا فارِج الهَمّ و يا كاشف الغَم فَرِّج هَمّي و يَسِرّ أمري و أرحَم ضعفي و قِلة حيلتي و أرزُقنی من حيثُ لا أَحتَسِب يارب العالمين ✨

حضرت رسول فرمودند هر كس مردم را از اين دعا باخبر كند در گرفتاريش گشايش ايجاد می شود

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2728
2738

خدایش بجای اینهمه فشار واسترس کنکور هر شغلی جایگاه خودشو داشته باشه بازار کار داشته باشه قدیما مگه چی بود مثلا با دیپلم معلم وکارمند بانک می شدند (دپلیم قدیم سوادشون برابر فوق لیسانس الان بود ) انشالله که هرکسی به ارزوش برسه ایندش روشن باشه

اوکی شکر 
وای عزیزم توخیلی خوبی ❤❤❤بخدا به یادتم و سر نماز شب حتما برات دعا میکنم ❤❤❤❤❤مرسی از لطفت ❤❤❤❤خیلییی ...

مرسی عزیز دلم خوبی از خودته

دیشب نگا کردم دیدم ۴۱ نشدن توی تاپیک بچه ها رو صدا زدم انشاالله حاجتروا بشی منم دعا کن🥺🥺

سلام گلزعفرون جان خوبید ممنون که منو صدا کردید انشاءالله  که خودت هم حاجت روا بشین... سلام به ...

سلام عزیزم ممنونم 🌹

خواهش میکنم گلم انشاالله شماهم حاجتروا بشین خدا مشکلتونو حل کنه

توی نماز شبا منم دعا کن🌹🌹

سلام عزیزم ممنونم 🌹 خواهش میکنم گلم انشاالله شماهم حاجتروا بشین خدا مشکلتونو حل کنه توی نماز شبا ...

سلام آبجی شبتون بخیر ...ممنونم گلم

اگرتوفیق داشتم حتما به چشم ...انشاءالله  که حاجت روا بشین....الهی امین....

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2706