2737
2734

من پریود شدم ۳روز بعد لک دیدم بی بی چک زدم سریع مثبت شد اما آزمایش دادم بتام ۱۸ بود دکتر گفت ۳روز دیگه تکرار کنم، ب نظرتون باردارم؟؟؟

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین

من بتا 24بود باردار بودم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

18ساعت بعدش بتا شد125

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2731
من میگم به امید خدا بارداری

قربون دهنت،خدا از زبونت بشنوه.

خیلی نگرانم.

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
18ساعت بعدش بتا شد125

مال من ۱۸ بود دکتر گفت ۳روز دیگه تکرار کن ان شاالله بالای ۲۰۰ باشه.

قبلش خونریزی هم داشتی؟

قربون دهنت،خدا از زبونت بشنوه. خیلی نگرانم.

نگران نباش بهش فکر هم نکن.استرس خیییلی برات بده

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
نگران نباش بهش فکر هم نکن.استرس خیییلی برات بده

آخه ۲ساله منتظرم.خیلی سختی ها کشیدم.خیلی حرفا شنیدم.

بعد الان ک مثبته قبلش خونریزی شدید داشتم میترسم نکنه دفع شده باشه.

دعا کنید برام

2738
آخه ۲ساله منتظرم.خیلی سختی ها کشیدم.خیلی حرفا شنیدم. بعد الان ک مثبته قبلش خونریزی شدید داشتم میترس ...

خوتهش مبکنم فکرتو خراب نکن.تا آزمایشت  سرتو گرم کن 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
خوتهش مبکنم فکرتو خراب نکن.تا آزمایشت  سرتو گرم کن

سعی میکنم ولی نمیشه.

خدا کنه شنبه رفتم از دادم بتام حسابی بالا بره.الان از خدا فقط اینو میخوام 

سعی میکنم ولی نمیشه. خدا کنه شنبه رفتم از دادم بتام حسابی بالا بره.الان از خدا فقط اینو میخوام  ...

انشاالله.امیدت به خودش باشه.من میگم بالا میره.چون 18به طور عادی زیاده باید کمتر از2باشه.

انشاالله.امیدت به خودش باشه.من میگم بالا میره.چون 18به طور عادی زیاده باید کمتر از2باشه.

خداکنه عزیزم.

دکترمم وقتی بی بی چکم دید گفت بارداری اما برای اینکه خیالمون راحت باشه شنبه باز تکرار کن.

خداکنه عزیزم. دکترمم وقتی بی بی چکم دید گفت بارداری اما برای اینکه خیالمون راحت باشه شنبه باز تکرار ...

خبرشو بده خوسحالم کن.واسه منم دعا کن💚💛💜💙❤

خبرشو بده خوسحالم کن.واسه منم دعا کن💚💛💜💙❤

میگن دعای دیگران بهتر اجابت میشه برای ادم،دعا کن برام حامله باشم قسم میخورم نماز شب بخونم و توی نمازشب دعات کنم.

میگن دعای دیگران بهتر اجابت میشه برای ادم،دعا کن برام حامله باشم قسم میخورم نماز شب بخونم و توی نماز ...

الهی به حق تمام بنده های خوب خدا که باردار باشی و خدا یه بچه ی سالم و صالح و زیبا بهت بده عززززیزم.منم دلم نی نی میخواد😄

2706