2726
عنوان

لطفااااا بیایدد کتاب کمک اموزشی

85 بازدید | 9 پست

خانوما کلاس نهمم میخام رشته انسانی برم ادبیاتمم جالب نیست 

بنظرتون یک کتاب تک رقمی ها برای ادبیات 

و یک کتاب جویا مجد ریاضی بخرم بهتره 

یا جامع EQ یا ماجرای من و درسام؟

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ادبیات مبتکران

ریاضی و علوم کتاب آبی کانون ❤️❤️❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بستگی به سطح ات داره سخت باشه یا متوسط؟

من معدلم 19 ب بالا 

ولی میخام کتاب متوسط باش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728

کتاب هفت خوان خیلی سبز دستور زبان بخر اون موقع راحت میتونی کتاب تست امتحان بخش دستور حل کنی هفت خوان ارایه هم داره من دهم کتاب نگرفتم برا ریاضی ولی برایازدهم پرسمان دوازدهم ماجراهای من ودرسام بگیر

سلام. شما تو مامی گپ هم هستین؟

بله ولی فعالیت ندارم

سلام دخترگلم من برای پسرم که کلاس دهمه سی دی های رهپویان رو گرفتم اتفاقا الان رفته بودم برای خرید یازدهم دیدم اف خورده امتحان کن حتما.

البته عزیزم حتما تحقیق کن مناسب باشه می تونی لوح دانش هم بگیری فکر میکنم مناسب باشه بازم تحقیق کن با مامانت مشورت کن.

من از این سایت گرفتم https://rayad.org/رهپویان/