2703
2553
عنوان

چیکار کنم حوصله م سر رفته😩😩

417 بازدید | 77 پست

چند روزه از خونه بیرون نرفتم   حوصله ندارم  بی قرارم بی اعصابم  بهونه گیرم  دل تنگم ولی نمیدونم دل تنگ چی یا کی  اه خسته شدم   چه جوری خودمو سرگرم کنم  

فیلم کتاب موسیقی هیچکدومش حالمو خوب نکرد

دارم افسرده میشم انقدرتوخونه موندم 

میخوام راه برم بدو  ام  ولی دیر وقتل چیکار کنم ؟؟

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خب فردا صب برو بیرون

الانو چیکار کنم تا صبح خوابمم نمیگیره

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

فهمیدی به منم بگو

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
بخواب

نمیتونم  ای کاش میتونستم بخوابم

2714
لعنت به کرونا وضع همه مون همینه من تازه غریبم هستم خانوادم شهرستانن دارم میپوکم

من تو شهر آشنا با ادمای آشنا ولی همه غریبه دارم زندگی میکنم 

شطرنج      

خیلی خسته کنندس😩😩 بعدم با کی بازی کنم اخه

نمیتونم  ای کاش میتونستم بخوابم

گوشیو خاموش کن دوش آب گرم بگیر ی لیوان آبو گلاب بخور تضمینی بیهوش میشی😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
انلاین دیگه  وقت میگذره باهاش

نهههه😭😭😭😭😭

2706