2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه نفر چ سه نفره ای 

خانواده ای ک بچه شیر خوار داره

دانشجو 

دانش آموز.

وووو فرق دارن

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2728
سه نفر چ سه نفره ای  خانواده ای ک بچه شیر خوار داره دانشجو  دانش آموز. وووو فرق دارن

من یسال ونیمشه ماهی ۵۰۰ فقط خرج پوشکشه خوراکشم ک زیاده روزی سه کیلوشیرمیدم بهش فقط بجزمیوه وابنیوه واینا

ی زره ب خودمون امیدوا رشدم

سلام خوبین 

میگما این بهداشت ک میگین جریانش چیه 

الان سه سالم دختر منو نوشتن فرستادن کمیته ی کارت هم بهمون ب اسم دخترم دادن ولی هنوز هیچی بهمون ندادن میگن بودجه نیس 

ب ما چجوری میدن؟

ماه ب ماه هست یا چند ماهی یبار 

میشه بگی و یکم راهنمایی کنی تا منم برم برا دخترم ؟

ممنون میشم

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
من یسال ونیمشه ماهی ۵۰۰ فقط خرج پوشکشه خوراکشم ک زیاده روزی سه کیلوشیرمیدم بهش فقط بجزمیوه وابنیوه و ...

خو میگم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2706