2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مثل دوران عقدتون زندگی کنید...هرجا لازم بود با هم باشید مثل مراسمات و خدایی نکرده دکتر یا جای دیگه چ ...

مگه مشکلشون چیه ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

گلم شما متولد تابستونی مرداد؟ یا تیر؟

حدودا ۲۸ سالته؟

بچت ۲ و نیم سالشه؟

شوهرت قد بلند چشم مشکی چاق تقریبا

۳ تا خواهرشوهر داری؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

سلام لطفا برا منم دعا کنید...امضام 

یادمه پارسال این موقع ها کاسبی خراب بود و بعضی وقتا میرفتم اسنپ یه روز یه دختره به مقصد بالای پارک ساعی سوار ماشین شد و انقدر ترافیک بود بجا بهشتی انداختم آژانتین و از کوچه پس کوچه میانبر زدم دختره گوشی و گذاشت دم گوشش گفت مامان به داداشی بگو من اسپره فلفل و چاقوش رو برداشتما😁🤣پشت اکثر عکس‌ها از میز غذا، یک نفری روبرو نشسته که مث سگ گشنه است و منتظره😂این سرما خوردگیا که دماغت کیپ میشه، نه می تونی بکشی بالا نه می تونی بکشی پایین، بعد دستم می کنی تو دماغ تا پیشونی می بری توش هیچی گیر نمیاد. اینا سرماخوردگی نیست اینا سرطانه🤣🤣🤣‏آدم باید به بچه‌ش علاوه بر "نه" گفتنجنبه "نه" شنیدن هم یاد بدهمثلاً من بلد نیستمبرا اینکه نه نشنوم ۹۹٪ درخواستهای معمولیم هم نمیگم🥲‏اگه یاد بگیری چیزی‌رو که قطعی نشده‌ به کسی نگی، پنجاه درصدِ مشکلاتت حل میشه،اگه موفقیتت هم جار نزنی و واسه هیچی از قبل ذوق نکنی، بقیه مشکلاتت.🫡🫡🫡داشتم کتاب "اتاقی از آن خود" رو میخوندم، رسیدم به این تیکه اش، انگار دقیقا داشت منم توصیف میکرد:«می‌دونی من خیلی با آدم‌ها مهربونم، دیفالتم نسبت به همه مثبته، ولی وای به وقتی که حس کنم کسی داره ازم سواستفاده می‌کنه یا اون دوستی و رابطه یک‌طرفه‌ست، دیگه خنثی‌ترین میشم نسبت به اون آدم.نه چیزی میگم نه کاری می‌کنم و این تووی خطِ رفتاریِ من بدترین مجازاتیه که می‌تونم برای یک نفر قائل بشم..!🫠🫠🫠هر آن چه در قلب می گذرد را نمی توان گفتبرای همین خدا آه,اشک,خوابِ طولانی,لبخندسرد ولرزش دستان را خلق کرد.. 🤫نمیدونم کی احتیاج داره اینو بشنوه: [عندما تعلم أنك لست الأولويه، لا تُحارب!]وقتی دانستی که اولویت او نیستی، نجنگ!

از ته دلم از خدا میخوام کمکت کنه و زندگیت عالی بشه 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
گلم شما متولد تابستونی مرداد؟ یا تیر؟ حدودا ۲۸ سالته؟ بچت ۲ و نیم سالشه؟ شوهرت قد بلند چشم مشکی چ ...

هیچ کدومش من متولد زمستونم سنم کمتر از 20 خاهر شوهرم زیاد دارم شوهرمم قدش کوتاهه

من تورا از دور میمیرم... یک عدد حس ششمی قوی❤️