1822
1823
طلاق به هیچ عنوان نمیتونیم بگیریم هر دومون از حرف مردم میترسیم ازدواج دوممونه

برای خودتون زندگی کنید....ی عمر با حرف مردم زندگی کردین ب هیچ جا هم نرسیدید...الان برای خودت زندکی کن حرف مردمم ی مدت هست بعدش تموم میشه

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
خوب حتما جای درستی قرار نگرفتی که فکر می کنی اضافی هستی!!   تو هم عزیز یه خانواده ای!!  نگ ...

اگه عزیز اونا بودم 12سالگی عروسم نمیکردن

من تورا از دور میمیرم... یک عدد حس ششمی قوی❤️
1826
مثل دوران عقدتون زندگی کنید...هرجا لازم بود با هم باشید مثل مراسمات و خدایی نکرده دکتر یا جای دیگه چ ...

مگه مشکلشون چیه ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ان شاءالله زندگی روی خوششو بهت نشون میده آمین💜

❤۹۹/۹/۹=اتفاق خوب و یه دل خوشحال ❤السلام علیک یا ابا عبدالله حسین (ع) 🏴لبیک یا حسین .یا امام حسین خودت نگهدار و محرم دل عاشقات باش 🌹جانم فدای امام حسین یاحسین 🖤خدایا شکرت +💚هزاران مرتبه شکر💚+ خدای عزیزم ممنونم ازت که منو به خواسته هام وآرزوهام میرسونی و کمکم میکنی موفق بشم 🍃😘😘😘 خیلی دوست دارم😍😍😍😍 عزیزی که اومدی تااین پایین امضامو خوندی هرچی اتفاقه خوبه واسه تووو 😇💖واسه خواسته هام صلوات بفرست ممنونت میشم خیلی یه دعاها وصلواتاتون اعتقاد دارم 💖💋💖

گلم شما متولد تابستونی مرداد؟ یا تیر؟

حدودا ۲۸ سالته؟

بچت ۲ و نیم سالشه؟

شوهرت قد بلند چشم مشکی چاق تقریبا

۳ تا خواهرشوهر داری؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....
1899