2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به سختی

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
مفتی میده؟😐😬😬😬😬🤔

دعوت از دوستان
سلام. این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...
http://my.mci.ir/user/clubInvitation?invId=aAOBKvY

بغلِ طُ از جنسِ نرمِ بهشته 🙃💙
مفتی میده؟😐😬😬😬😬🤔

از این لینکی ک بهت دادم نصب کن بهت ۱ گیگ هفتگی میده

ب من امتیاز میده

بعد هرچقدر شارژ وارد کنی یا قبض پرداخت کنی اینا واست امتیاز جمع میشه

و میتونی رااایگان بسته هاشو بخری

خاستی بهت اسکرین بدم

مگه میشه ابنا مفت بدن چیزیوو

آره دیگه . باید امتیاز جمع کنی

شما وقتی شارژ ۱۰ تومنی بخری و وارد گوشیت کنی و برنامه همراه من رو نصب داشته باشی ۱۰ امتیاز بهت میده. اگ شارژ ۵ تومنی باشه ۵ امتیاز بهت میده. اگ قبض پرداخت کنی باز امتیاز بهت میده. اگ از طریق لینکت کسی بیاد داخل همراه من باز بهت امتیاز میده

امتیازات ک جمع شد میتونی رایگان بسته هاشو بگیری

آره دیگه . باید امتیاز جمع کنی شما وقتی شارژ ۱۰ تومنی بخری و وارد گوشیت کنی و برنامه همراه من رو نص ...

آره دیده بودم ولی فکرنمیکردم برای امتیازبایدشارژ۱۰هزاری بخری فکرمیکردم فقط بایدقبض پرداخت کنی امتیازمیده ولی۱۰هزاری برای من خیلیه

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
آره دیده بودم ولی فکرنمیکردم برای امتیازبایدشارژ۱۰هزاری بخری فکرمیکردم فقط بایدقبض پرداخت کنی امتیاز ...

هرچقد شارژ وارد کنی همون قدر امتیاز میده

هزاری وارد کنی ۱ امتیاز میده

هرچقد شارژ وارد کنی همون قدر امتیاز میده هزاری وارد کنی ۱ امتیاز میده

پس چرامن واردمیکردم نمیدادبهم ۲هزاری واردمیکردم نمیداد

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2706