2410
2553

مردی ک دست بزن نداره نمیزاره کسی چپ ب زنوبچش نگاکنه تودعواهمیشع طرف زنشومیگیره حتی اگ زنش مقصرباشه اجازه دعوایادخالت ب خونوادش نمیده پاش بیوفته همه زندگیشوبنام زنش میزنه پولاشواززنش قایم نمیکنه براخرجی خونه کم نمیزاره ب تفریح و شکم ولباس رنوبچش میرسه اگه زنش یکاری بخادشروع کنه پششتشه ‌حتی اگ تموم دنیا مخالف باشن خوشگله وخوشتیپ  ولی گاهی ک عصبی میشه مشروب میخوره سیگاریه ولخرجه سرده ینی فقط تورختخاب میگه عاشقتم حساسه رولباس پوشیدن یکم بی ارادس 

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤

خیلی خوبی داشت اما مشروب و....بستگی داره به عقاید خودتون

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فرشته ایست از جانب خدا

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2720
2714

تو پرانتز عرض کنم که دست بزن داشتن یه ویژگی خیلی بده اما اینکه دست بزن نداره، ویژگی خوب محسوب نمیشه. جزء صفات انسانیه. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
خیلی خوبی داشت اما مشروب و....بستگی داره به عقاید خودتون

ماجفتمون خیلی مقیدیم هروقتم میخوره ۱۰۰در۱۰۰تصادف میکنه  ولی گاهی واقعا فشارمیادبهش

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
2706