2733
2734
عنوان

جنسیت بچه

342 بازدید | 16 پست

سلام دوستان. من دوقلو دارم. دیروز رفتم سونو بهم گفت یکیش دختره یکیش هم ب احتمال پسره... 14 هفته و 4 روزمه.. بعد دوباره امروز واسه طول سرویکس رفتم سونو دکتر گفت بزار بازم جنسیتو چک کنم... بعد نگا کرد گفت دوتاش دختره😐... کمی ک دقت کرد گفت نه نه این یکی ب احتمال پسره... اخرشم گفتم بالاخره دختره یا پسر... گفت ب احتمال زیاد پسره 😐

.... حالا من چند درصد حساب باز کنم رو این احتمالی ک میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکه گلم اگه تبحر داشته باشه قاعداتا باید درست گفته باشه خواهر شوهرای من که ۱۲ هفته جنسیت بچه هاشونو گفت دکتر درستم گفته بود. ازمایش سل فری ندادی؟ راستی طول سرویست چند بود؟ سونو واژینال شدی یا سونو شکمی واسه طول سرویس؟

2738
مبارکه گلم اگه تبحر داشته باشه قاعداتا باید درست گفته باشه خواهر شوهرای من که ۱۲ هفته جنسیت بچه هاشو ...

سلام چطوری... نی نی خوبه؟... معلوم شد جنسیتشون. ی دختر ی پسر😍.... طول سرویکسم کوتاهه.. 24... ب احتمال سرکلاژ بشم

سلام چطوری... نی نی خوبه؟... معلوم شد جنسیتشون. ی دختر ی پسر😍.... طول سرویکسم کوتاهه.. 24... ب احتم ...

سلام عزیزم نی نی خوبه ولی جفتم یکم پایینه طول سرویس منم کوتاهه ۳۰ زده تو سونو ان تی. شما واسه طول سرویس واژینال شدی یا همون ان تی کافیه؟ منم دکتر کفت حتما سرکلاژ باید بشم الان ازمایش سل فری دادم جوابش اماده بشه میرم واسه سرکلاژ. شما کی میری سرکلاژ؟ نزار خیلی دیر بشه مخصوصا که دوقلو داری. راستی دکترت نگفت سل فری بده؟؟؟

سلام چطوری... نی نی خوبه؟... معلوم شد جنسیتشون. ی دختر ی پسر😍.... طول سرویکسم کوتاهه.. 24... ب احتم ...

میگم چقد خوبه هم دختر داری هم پسر انشالله خدا حفظشون کنه واست

سلام عزیزم نی نی خوبه ولی جفتم یکم پایینه طول سرویس منم کوتاهه ۳۰ زده تو سونو ان تی. شما واسه طول سر ...

برای من سری دوم سونو دادم شده بود 27.6... دوباره اسنراحت داد تا برم سونو ببینم چجوریه... 

منم جفتم پایینه خونریزی دارم....🤦‍♀️

سونو هم واژینال دادم... 

ازمایش سل فری هم ندادم

2706