2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نشستن توی سرکه عالیه 

و اینکه لباس زیر را با صابون یا مایع که رایحه داره نشور 

لباس زیر نخی بپوش

منم درگیرم با اینکه دخترم و 19 سالمه البته قارچ نیست فکر کنم بیشتر تر شح هست

میشه برام یه صلوات بفرستید؟اگه فرستادید بگید من براتون بفرستم  
2720
اهان یعنی تا الان هفته ای یدونه شیافو استفا ه میکنینی درسته ؟قرص چی بود ؟بعد قارچی بود عفونتتون؟

بله عزیزم تقریبا ده روز یدونه یا هفته یی یکبار استفاده میکنم

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
ببخشید هی ریپلای میکنم عزیزم کدوم یکی از این قرصا قوی تره؟

اموکسی سیلین و مترونیدازول ۲۵۰ هر ۸ ساعت بخور

دم کرده پونه یا اویشن حتما بخور ولی بیشتر از ۱ لیوان در روز نخور

عنبر نسا هم دود کن عالیه

ببخشید هی ریپلای میکنم عزیزم کدوم یکی از این قرصا قوی تره؟

اموکسی سیلین و مترونیدازول هر ۸ ساعت بخور

دم کرده پونه یا اویشن حتما بخور ولی بیشتر از ۱ لیوان در روز نخور

عنبر نسا هم دود کن عالیه

2714
همون شیلف فیتو وازکس دویاله هفته ای یدکنه درسته ؟خداخیرت بده 

قربونت عزیزم

بله عزیزم یه قرص دیگ بود ولی یادم نیس اسمشو راستش.ولی همین شیافم کافیه.ولی اوایلش هفته یی دو بار میزدم بعدش ک بهتر شد کردم هفته یی یکبارم الانم گهگاهی هر ده روز یکبار تقریبا میزنم.بعد چون حالت شیاف میمونه و گیاهی هست اصلا بیرون نمیاد ک بدت بیاد اخه پماد بیرون میاد ادم چندش میشه ولی این اینطوری نیست

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
قربونت عزیزم بله عزیزم یه قرص دیگ بود ولی یادم نیس اسمشو راستش.ولی همین شیافم کافیه.ولی اوایلش هفته ...

پس دکتر بهت گفت ایرادی نداره استفاوه کنی درسته ؟اینسری قارچی شدم سریع برم بخرم دیگه 

پس دکتر بهت گفت ایرادی نداره استفاوه کنی درسته ؟اینسری قارچی شدم سریع برم بخرم دیگه 

نه عزیزم مشکلی نداره چون کاملا گیاهیه.