2726

وسواس گرفتم . فک میکنم دست هزار نفر بهش خورده . کرونام که هست حساسیتم بدتر شده 😑 اگه نشورم فقط بزارم یه صبح تا شب تو آفتاب بمونه چی ؟ میکروباش میره یا نه ؟ میترسم بشورم رنگ و رو رفته بشه کهنه دیده بشه .  مینی واش ندارم ولی لباسشویی گزینه شست و شوی لباس کودک داره . چیکار کنم 😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای منم حساسسم وقتی لباس میخرم دلم میخواد قبل پوشیدن بشورم 

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

پس یعنی همه یه دور میشورن همیشه لباساشونو؟

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
این همه پول دادم مادرشوهرم نگه اینا چیه کهنه س 😆😆😆

غلط کردهههه بگههه

این همه پول دادم مادرشوهرم نگه اینا چیه کهنه س 😆😆😆

لباسی ک با یبار شستن رنگ و روش بره حتما جنسش خوب نیست الکی پول دادی😁

بعدش قرار نیست کشتی بگیری ک شستن معمولی

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2706