2737
2734
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 4790 بازدید | 203 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیگه ازیک ب بعددردم گرفت فقط بایدراه میرفتم تا اروم بگیرم تاساعت ۶راه رفتم دیگه شیفت پرستاراعوض شد اومدن ی امپول دیگه زدن وتشتوحس کردم واقعا دیگه دردام شروع شد ازاونورم مادرشوهرم ابمیوه کلی میفرستادبرام ولی من جون نداشتم شروع کردم ب جیغ کشیدن جیغ زدن ارومم میکرد

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
2738
آره 😔

منم دارم🤗دکترم گفته پیش دوتا جراح برو معاینت کنه اگه اونا تایید کردن که طبیعی خدب نیس برات سز میکنمت.منم خوشحال ولی طرز معاینشو که سرچ کردم ترجیح میدم همین طبیعی بیارم باوا😑

خوش اومدی آوای مامان😘😍

مادرشوهرم هرکارکردنمیزاشتن سزبشم النگوشوداده بود ب یکی ازپرستارا ک این هزینش سزبشه ولی گفتن دیگ دردش گرفته نمیشه از کمرم دردشدیدی داشتم باس نم ولگنم تک تک استخونام داشتن خردمیشدن ز سرم بهم وصل بودک اونوک برمزداشتم اروم میشدم ولی بااون واقعا دردداشتم

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
نه هموروئید دارم به دکترم میگم جراح عمومی گفته با زایمان طبیعی بدتر میشه میگه نه ربطی نداره

یکی دو تا دکتر بپرس اگه نطرشون این بود طبیعی زایمان کن 

اگه خطر داشت خدایی نکرده همون سزارین کن دیگه 

من بهترینم...😍
منم دارم🤗دکترم گفته پیش دوتا جراح برو معاینت کنه اگه اونا تایید کردن که طبیعی خدب نیس برات سز میکنم ...

اگه جراح برات تایید کنه بیمارستان دولتی سزارینت میکنن؟

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
2706