2703
2553
عنوان

خاطره زایمان من

4790 بازدید | 203 پست

من‌ ۴۲ هفته بودم دردم نگرفته بود بعد ازیه طرفم توشهرماخیلی سخت سزمیکنن‌ ینی حتما بایددرشرف مرگ باشی تاسزکنن دکترمیگفت ممکنه مدفعوشوبخوره معاینم کردیه سانت بازشده بود گفتن فردابیاواسه زایمان طبیعی اینم بگم من اصلا چاق نشده بودم توبارداری یکم شکم دراورده بودم فقط ک بعد زایمان ب حالت اولش برگشت شاید۵۰درصداینکه باردارشدم بخاطراین بودک چاق شم ک متاسفانه نشدم تاهفت ماهگی معلوم نبودحاملم توبارداریمم ونواع واقسام میوه هاروخوردم ی روزایی بود فقط میوه میخوردم ب جای غذا سوره یوسف واناروزیارت عاشورارم ارروزمیخوندم برازیبایی بچم دیگه شب شوهرم منوبردبیرون باهم غذاخوردیم وخابیدیم البته من تاصب چش روهم نراشتم استرس داشتم

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤

دیگه باشوهرم فرداش رفتبم پرونده تشکیل دادیم گفت برونهاربخوربعدبیا رفتیم خونه مادرشوهرم مادرشوهرم جوجه درست کردبیخبرازاینکه من متنفرم من چیزی نگفتم ونهارنخوردم وهمونجورگرسنه رفتم بیمارستان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه باشوهرم فرداش رفتبم پرونده تشکیل دادیم گفت برونهاربخوربعدبیا رفتیم خونه مادرشوهرم مادرشوهرم جوج ...

بقیشو بگو 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
2720

مادرشوهرم  وهمسرم منوبردن سپردن دست پرستارا دیگه درازکشیدم وامپول فشارزدن اون روز چندنفردیگم زایمان کردن بعضیاشون عین خیالشون نبود ولی بعضیاواقعا دردداشتن منم فقط صلوات میفرستادم دیگه شب شدمادرشوهرم کباب اورد بهم دادوقتی دیدرنگم پریده منوبغل کردوگریه کرد

2714

ساعت ۱۲شب دردام شدیدشدن همون موقع ی زنی اومده بود کیسه ابش پاره شده بود یساعته زایمان کرد یکی ازپرستارا گفت دخترم دیگه مادرتوبفرس بره گناه داره پیرزن هرکارمیکنیم نمیره کاری ازدستش برنمیاد باورنمیکردن مادرشوهرم باشه

ساعت ۱۲شب دردام شدیدشدن همون موقع ی زنی اومده بود کیسه ابش پاره شده بود یساعته زایمان کرد یکی ازپرست ...

ایول بابا چ مادرشوهر خوبی 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
2706