2157
2106

توروخدا کسایی ک تجربه دارن بگن چی کار کنم

تبش خیلی بالاس. لرز و بدن درد هم داره

میترسم بچم بگیره

چی کار کنم تبش بیاد پایین؟ 

دعا کنید برام😔🙏

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

نگران نباش عزیزم فقط ماسک حتما بزنید چون خودتم ب احتمال زیاد گرفتی 

فقط تنفسش ب بچه نخوره و قرنطینه بشه

دستاتونم مرتب بشورید

دختر مهر و ماه من؛ مالک رویاهای بارون زده ی من؛ قلب من ؛حس تکرار نشدنی من؛دختر زیبای من؛دوست داشتن تو شیرین ترین کار تکراری هر روز من است♥️                               اینه چون نقش تو بنمود راست.    خودشکن ،ایینه شکستن خطاست😉🤭                                                                 #دلقک
دارو داره؟

نه

تازه امروز آزمایش داده 

فردا جوابش میاد 

ولی همه علائم کرونا داره

منم گلو درد دارم خودم

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

بزار تو یه اتاق تنها باشه  خودت با ماسک ودستکش براش غذا ببر تا میتونی بهش آبمیوه بده اگه حالش خیلی بده زنگ بزن بیان ببرن بیمارستان تا خدایی نکرده خودتون نگرفتید 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2149
بزار تو یه اتاق تنها باشه  خودت با ماسک ودستکش براش غذا ببر تا میتونی بهش آبمیوه بده اگه حالش خ ...

تو اتاق خوابیدم پیشش با ماسک

حس میکنم خودمم گرفتم چون گلوم درد میکنه یه کم

ولی من تب ندارم