2726
عنوان

تا حالا مرد متاهلی سعی کرده بهتون شماره بده 😖😬😬😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 77 پست

کرم دارن اینا 

من یه بنر میخواستم دادم برام طراحی کرد یکی بعد متاهلم بد همش پیام میداد قلب میفرستاد چرت پرت میگف اینقدر بی محلش کردم تا رف الانم پولشوهنو ندادم میترسم باز پیام بدم شروع کنه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه همسایه داریم یه دو قلوی دختر کلاس اولی قشنگ داره

برا من بوق زد گفتم شاید نیت بدی نداره رفتم جلو بهم پیشنهاد داد😐منزجر شدم منزجر

من با لباااس فررم از جلو بچه هاش با لباس فرممم رد میشممم

شررم کن مردد

بله پیشنهاد مسافرت هم میدادن

وای خدا آدم ترس برش میداره😬

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

زمان مدرسه با شوهرم دوست بودم

شوهرم گفت تا یه امامزاده تو شهرمون هست

گفت پیاده تا اونجا بیا

تا منم ازمحل کارم برسم

خلاصه من زودتر رسیدم

وایسادم بیاد

یه ماشین اومد گیررررررر داد عقب جلو هیییی 

که سوار شو حالا فکر من با با لباس مدرسه😐

یه کیف ارشیو دستم 😥

یهو نگاش کردم شناختمش

شوهرم نشونش داده بود

اما اون منو نمیشناخت

دوست شوهرم بود متاهل بود خانمش هم حتی

خبر داشتم بارداره

بخدا انقدررر گیر داد اخر سرمو کردم تو ماشبنش

گفتم اقای ....برید زشته متاهلید

مات موند   

هر چقدر گذشته ها بد بوده ولی....  باز نیست مثل ما توی این محدوده....                   همه چیزو واسه اینکه دلت کنار دلم باشه من ساختم...    کی گفته اونایی که مال همن اونایی که عاشقن باختن؟!........                         
یه همسایه داریم یه دو قلوی دختر کلاس اولی قشنگ داره برا من بوق زد گفتم شاید نیت بدی نداره رفتم جلو ...

بهش فحش میدادی انترو 

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

اوووووه خیلی 

خصوصا من چون توی شهر مذهبی هستم مردای متاهل خیلی زیاد به خودشون همچین حقی میدن .توی تهران و کرج که بودم  این موضوع برام کمتر اتفاق می افتاد 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2706