2726

چند وقت بعد ورم صورتتون خوابید؟

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸

بعد زایمان خوابید

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چند روز بعد؟

ورم پاهام یه هفته قبل زایمان که استراحت کردم خوابید. قبلش سرکار میرفتم زیاد مینشستم . صورتم هم ده روز بعد زایمان که دردام تموم شد ورمش هم خوابید. قبلش درد داشتم نمیتونستم برم تو آینه ببینم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

من سر دخترم کلا باد کرده بودم

اما الان سر پسرم خداروشکر خیلی کم

من تو ناحیه دماغ افتضاح میشم😂

یک ماهی طول میکشه که ورم بخوابه

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
به نام خدا، نخوابیده 😁واقعا یه کوچولو کمتر شد ولی مثل قبل نشد

واقعا؟من خیلی زشت شدم

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
از چن ماهگی ورم میکنه؟ من پنج ماهمه ورم نکرده هنوز

از همون اول برا من ورم کرد مخصوصا بینیم 

دختر عموم هم بدجوری ورم کرده بود بعد زایمان فقط یکوچولو ورمش خوابید همونجوری مونده😐

واقعا اخه چرا😥

چند وقته زایمان کرده؟

2706