2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا دكتر مقيمي خوب نيست مطب فوق العاده شلوغ من به توصيه همين نوشته هاي اينجا كه مطمينن مامان هم نيستن شايد منشئ مطب باشن پسرم رو بردم كلي شلوغ دوساعت صبر كرديم بعدم رفتم تشخيصشون براي شدت سرماخوردگي پسرم كافي نبود گلو پسرم عفونت كرد زده بود به قلبش و تپش شديد گرفته بود خيلي اذيت شدم . تند تند فقط ويزيت ميكنه ٥٠ تومن ٥٠ تومن پول ويزيت ميگيره تا رژيم غذايي براي همه و ختنه و همه كارم ميكنه كه پول بگيره

2728
من دخترم رو پیش دکتر بیدارمغز می بردم ... بعد از 4 ماه کلنجار رفتن با خودم بالاخره به این نتیجه رسید ...

دقیقا همینه... منم یه بار با دوستم رفتم مطبش،،، انگار قتلگاهه... حوصله گریه بچه رو نداره... اخرین بار هم که به گفته دوستم سر بچه اش روکوبیده دیوار... بدبختی اینجاست که من این دکتر رو بهشون معرفی کرده بودم... انقدر ناراحت شدم که گفتم حداقل اینجا بگم بقیه هم در جریان اخلاق این‌دکتر باشن

نخود سیاه Smiley

اقای دکتر بیدارمغز 

استاد

و از فرهیختگان این کشورن

و من جان بچمو مدیون ایشون هستم و حرف های دروغ و‌ مامانای عزیز باور نکنین..😊

خودتون با یک بار مراجعه و دیدن طبابت ایشون به حرفم میرسن

دقیقا همینه... منم یه بار با دوستم رفتم مطبش،،، انگار قتلگاهه... حوصله گریه بچه رو نداره... اخرین با ...

شما بنظرم با اين ادبيات صلاحيت بودن توي اين صفحه كه همه ي مامانا هستن و ندارين 

از ادمين تقاضا دارم افرادي با اين ادبيات و شايعه پراكني كه تلاش براي تخريب نام دكتر نام اوري كه نسل هاي زيادي جانشون و مديون ايشون هستن دارن،از گروه حذف كنند.

دکتر بیدار مغز از نوابغ ایرانه. خیلی جدی و بداخلاق با پرسنل چون کار رو صحیح میخواد که انجام بشه اما رفتارش با بچه و خونواده ش عالیه. طبابتش حرف نداره. شاید روزی ایران ایشونو بشناسه که دیگه خیلی دیر باشه. شماره موبایل نداره اما به حدی مسئولیت پذیره که شماره تلفن خونه ش رو کارت ویزیتشه. تو یوسف اباد مطب داره و کلینیک بیمارستان لاله. وقتی بچه ای تو‌بیمارستان بستریه پرستارا موظن حتی نصف شب اگه جواب ازمایش اماده شد بلافاصله ایشونو در جریان بذارن. حتی به انژیوکت تمیزی تخت و اتاق مریض اهمیت میده و در صورت کوتاهی به شدت عصبانی میشه اینا چیزایی بود که به عینه دیدم

اصلا دكتر مقيمي دكتر خوبي نيست مطب فوق العاده شلوغ اونم برا ختينه بعد كلي معطلي بچه رو بدون حوصله و خسته تند تند ميبينه اونم معاينه اصلا نكزذ جون بره اتاق بغل ختينه كنه اصلا حوصله نداشت و پيكير نيست

اصلا دكتر مقيمي خوب نيست مطب فوق العاده شلوغ من به توصيه همين نوشته هاي اينجا كه مطمينن مامان هم نيس ...

دقیقا مواققم دکتر مقیمی رو احتمالا خودشون دارن تو سایت تبلیغ میکنم.منم برای ختنه بردمش پیش دکتر مقیمی مطب بسیار شلوغ و بچه م هم با هربار سوزن زدنش برای بخیه کردن جیغ میکشید همه ش التماسشون میکردم سر  کنن پسرمو واقعا درد کشید و من هیچ وقت خودمو نمیبخشم .که بچه م درد کشید