2733
2734

خب اول كه ميان البته با خانوادشه

١٠ ١٢نفريم

اول يك ليوان اب هويج با كيك هويج و گردو

بعدش ديكه جيزي نميارم كه شام بتونن بخورن

البته ميوه وشكلات احتمالا روميز ميزارم ميچينم ميز وسط رو

بعدش شام

دوتا ظرف لازانيا

يه ظرف كوزالاك مانتي

يه سري فينگر فود

دوتا مرغ شكم پر

يه دسر عربي با روكش مخملي

يه چيز كيك با روشكش ژله

سالاد اندونزي سالاد سزار

سه نوع ماست بوراني لبو و بادمجون

با ترشي وزيتون و اين جيزا

بعد از شام

يه دسر ميارم كه تو ظرف بستني خوريه داخلش كارامل و بستني و جهار مغز و سسش شكلات و اين جيزاس بعدم ميوه و جايي و اينا

ميوه هم ساده نيس كلي تزيينات دارم

خوبه عايا؟

جيا خوبه يا بده؟

بجه ها اينا عشق فست فود دارن برا همينه اين مدليه غذاهام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کرونا هم هست حتما رو میزتون.عالین ولی با توجه به امار کرونا مهمونی؟🤔🤔🤔🤔

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

منم دعوت کن لعنتی من عاشق این غذاهای⁦☹️⁩

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
2738

چقدر زیاد ... اینهمه رو خودتون آمادع میکنید؟

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

میشه منم پاگشاکنی🙏😁😁😁

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

آب هویجه خوب نبود به نظرم. شربت بهتره

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2706