1874
2042
عنوان

برادرام شوهرم زدم

629 بازدید | 27 پست

شوهرم خیلی بداخلاقه و همش بهم خیانت تلفنی میکرد الان من کاملا بهش بدبینم همیشه منو اذیت میکنه و میزنه امروز جلو خانواده م شروع کرد دعوا کردن با من اومد بیاد بزنه تو سرم داداشام زدنش الان خیلی نگرانم میترسم طلاقم بده دو تا بچه دارم

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2039

میترسی طلاقت بده 

اون باید بترسه که تو بخوای طلاق بگیری 

مهریه تو بگیر برو زندگیتو بکن

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جون من همه امضامو بخون😑❤خدا بهم حال داد که بختیاری شدم🌸عاشق ریاضیم و الفبام اعدادن😍❤تو تاپیک های عکس تگم کنید👍انقد خوشم میاد ریپلای کنید که نگووو😂مرسی که خوندی ولی در کل وقتتو هدر دادی😛حالا الکی منو ریپلی کن و بگو لایک به امضات بعد یه نفر که پست تورو خوند میاد امضای منو میخونه و میبینه هیچی نیس و ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😊
2051

به امید چیش موندی🤐

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

داداشات بسیار بسیار کار پسندیده و درستی کردن و خودت بسیا ر بسیار فکر غلطی داری 😐 خو طلاقت بده بهتر از اینه که خیانت کنه و بزنه تو سرت 🙄

خدا میبینه و چیزی نمیگه بنده ها نمیبینن و فریاد میزنن!! ....مرگ یعنی زندگی لیاقت طُ رو نداره 🖤..... یه جوری باش که همه دنیا بخادت ولی فقط یه نفر داشته باشدت ❤️.... خدا ادما رو از زندگیتون حذف میکنه چون حرفایی رو میشنوه که ما نمیشنویم 👌
1718