1920
1924
عنوان

برادرام شوهرم زدم

628 بازدید | 27 پست

شوهرم خیلی بداخلاقه و همش بهم خیانت تلفنی میکرد الان من کاملا بهش بدبینم همیشه منو اذیت میکنه و میزنه امروز جلو خانواده م شروع کرد دعوا کردن با من اومد بیاد بزنه تو سرم داداشام زدنش الان خیلی نگرانم میترسم طلاقم بده دو تا بچه دارم

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922

میترسی طلاقت بده 

اون باید بترسه که تو بخوای طلاق بگیری 

مهریه تو بگیر برو زندگیتو بکن

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جون من همه امضامو بخون😑❤خدا بهم حال داد که بختیاری شدم🌸عاشق ریاضیم و الفبام اعدادن😍❤تو تاپیک های عکس تگم کنید👍انقد خوشم میاد ریپلای کنید که نگووو😂مرسی که خوندی ولی در کل وقتتو هدر دادی😛حالا الکی منو ریپلی کن و بگو لایک به امضات بعد یه نفر که پست تورو خوند میاد امضای منو میخونه و میبینه هیچی نیس و ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😊
1911

باید طلاق میگرفتی با کتکاش و خیانت

تازه میترسی طلاقتم بده😂

عجبب😂😂

منم تا ۹۹/۹/۹ شوهر میکنم ب لطف خدا😌         خدایا جونستاره هات تا ۹۹/۹/۹ ی شوهر پولدارخوبو مهربونو شیرین زبون بنداز تو دامنم😁دامنم پام نبود بنداز تو شلوارم😀دیگ شورتتت ک پام هست بنداز تو اون واااااا😯          قربون دستت اخلاق مامانو خاهراشم خوب باشه اعصاب ندارم میزنم دهن مهنشونو صاف میکنم😊              باتشکراز همه عوامل پشت صحنه ب ویژه قانون جذب و کارما و اینجور مضخرفات…مرسی ک کمک کردین ب ارزوهانون برسیم💗تو گوونی😂

خوب کردن داداشات

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥۹۹.۹.۹ برا هممون ریدن😑😂۹۹.۹.۱۰میبنمتون🤗😂تولد یه جیگری۹۹.۹.۹عه🤩 ماهی بخدا نگار عزیزم🤩       @نگار_1382  (جیگرکلاه قرمزیه😆😂مارماهی🏃‍♀️😅😂) نه اینکه شوخیه ولی واقعا ماهی🤩😻
1826

داداشات بسیار بسیار کار پسندیده و درستی کردن و خودت بسیا ر بسیار فکر غلطی داری 😐 خو طلاقت بده بهتر از اینه که خیانت کنه و بزنه تو سرت 🙄

خدا میبینه و چیزی نمیگه بنده ها نمیبینن و فریاد میزنن!! ....مرگ یعنی زندگی لیاقت طُ رو نداره 🖤..... یه جوری باش که همه دنیا بخادت ولی فقط یه نفر داشته باشدت ❤️.... خدا ادما رو از زندگیتون حذف میکنه چون حرفایی رو میشنوه که ما نمیشنویم 👌
1918