2726
عنوان

دعوامون شد در حد فحش و فحش کشی

412 بازدید | 22 پست

البته من هیچ فحشی ندادم 

امروز غیرعمد واتس اپ شوهرمو پاک کردم ک تو ی گوشی دیگه بود الان چند ماهه خاموشه گوشیه و رو ی گوشی دیگه نصبه  من فک کردم احتیاجی بهش نداره نمیدونستم چیزایی مهمی توش داره از کار اومد گف گوشیو بده ببینم واتس اپ هنوز هس وقتی دید نیس هر چی از دهنش درومد ب منو خونوادم گف انقد ناراحتم از دستش ک میخوام خفش کنم 

حالا واقعا باید هرچی میخواسته بارم کنه من اگه میدونستم انقد مهمه پاک نمیکردم 

درضمن گفتم من پاکش نکردم 

چطور باهاش رفتار کنم هر چی میخواد بهم میگه بدون معذرت خواهی من هیچ وقت جوابشو ندادم هنوز ی ماه نشده ک اومدیم خونه خودمون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیکار بودی نشستی واتساپ شوهرو انگشت کردی؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بگو کار من بوده چون فکر میکردم نیازی نداری پاکش کردم ولی اگه میدونستم اینقدر مهمه نمیکرد ازش معذرت خواهی کن و بگو ک بدون اجازه کاری انجام دادم و دیگه تکرار نمیشه باهاش خوب باش

اللهم صل علی محمد و آل محمد بهترین هستم برا خودم💚همسرم❤ و زندگیم💜  با انرژی مثبت😎

برو مشاوره اگه قرارباشه الان اینجوری باهات رفتار کنه وای به حال بعدا... بعدم شوهرت پرو نکن اشتباه میکنه تا وقتی عذر خواهی نکرده کوتاه نیا... یعنی چی ک به خانوادت توهین میکنه... جناب آقای بیسواد اگه چیز مهمی تو واتس اپش داشت میتونست پشتیبان گیری کنه ک براش ثبت بشن... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706