2726
نه نوسان داره  قطع و وصل میشه  بیشتر هم سر و شکمش داغه  دست و پاهاش نرماله

فک کنم ویروس ببرش دکتر چون بچس. سعی کن با قاشق چای خوری یواش یواش آب بدی بهش بدنش کم آب نشه. ولی ببر دکتر زودتر بند بیاد

نه نوسان داره  قطع و وصل میشه  بیشتر هم سر و شکمش داغه  دست و پاهاش نرماله

دندون تو راه داره

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو نت نوشته مقادیر بالای wbc ممکنه از سرطان خون باشه  دارم از استرس دیوونه میشم😣😣😣😣

ن بابا وقتی تب هست یعنی عفونت هست وقتی عفونت هست یعنی گلبول سفید وسطه داره دفاع میکنه وقتی گلبول سفیدش بالاس تو موقعیت تب یعنی بدنش داره درست کار میکنه الکی استرس میدی ب خودت چرا

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
تو نت نوشته مقادیر بالای wbc ممکنه از سرطان خون باشه  دارم از استرس دیوونه میشم😣😣😣😣

تو بچه ها رنجش خیلی فرق میکنه مخصوصا دختر شما که ۹ماهشه...مثل من آزمایش تیرویید دخترم رو۲۷ روزگی ازش گرفتم یکی از هورمون هاش۱۰۰۰تا بیشتر از نرمال بود..که نشون میداد کم کاری داره...ولی بردم دکتر گفت برا بچه ها طبیعیه

عه زبونتو گاز بگیر 

لطفا هیچوقت به نت اعتماد نکن 

آدم همینطوری سالم میره نت میاد بیرون احساس میکنه هزارتا مریضی داره 

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘

گلم دخترتون عفونت داره 

دیدم تو پیاما گفته بودین WBC بالا سرطانه خواستم بگم نه اگه بالای 100هزار باشه باید به سرطان شک کرد نگران نباش عزیزم اینجا نشونه ی عفونته 

همون ببین دکترش چی میده داروهاشو بده بخوره انشاالله زودتر خوب بشه

فقط حواست باشه چون کرونا تو بچه ها با علائم گوارشی خودشو نشون میده به دکترش بگو حتما ازین نظرم بررسی کنه

انشاالله که چیزی نیس گلم زود زود خوب میشه