1874
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

۱ بار 

اونم بخاطر اینکه میاد خونه یا من جشن تنهایی بگیرم😍😂

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*●تیکر رسیدن به هدفمه😊🤗* *گروه زرد�⬅*صعودبه گروه نارنجی* دیر شروع کردن بهتر از هرگز شروع نکردنه*_* فقط جا نزن،جاهم زدی بازم شروع کن، نگو نشد، نمیتونم، تو زنده ای،نفس میکشی؛ پس میتونی، شروع کن،جااااااا نزننننننن 😎❤من خیلی خیلی خوش اندامم ،اندامم بیستهههههه.                                                                       فقططططط یذره چاقم😆😆         🍂گروه نارنجی🌺 قد۱۷۰ *وزن اولیه:۸۹(۹۹.۷.۱)  *وزن:۸۸ (۹۹.۷.۱۴)  *وزن:۸۵:۲۵۰ (۹۹.۷.۲۱)  ‌‌‌‌‌ *وزن :۸۳:۳۵۰(۹۹.۷.۲۷) 😍وزن :۸۰.۵۰۰ (۹۹/۸/۱۱)  وزن :۸۰.۲۰۰ (۹۹/۸/۱۷)  وزن:وزن هرکسی ی چیز خصوصیه 😂☹💣(۹۹/۸/۲۵)  وزن هدف:۶۵منم ب زودی کلم سبز میشه 💚روزی همه لباسامو تنگ میکنم۱۴۰۰/۰۰/۰۰😋😎تنها فقط با کمک مجموعه ب نام بامدادخمار ب کارگردانی @بامدادخمار(الهه جون)وباسرپرستی@شب_بیدارم وبا پشتکار خودم😜😉😁،همچنین با تچکر ازدیاناجون و سمیه جون،فندق فسقلی،پیشاپیش تشکر از زیتونپرورده وآسنات جون😅😅❤
1922

زنگ نمیزنم چون سرکاره نمیشه ولی یهساعت یه بارپیام میدم خسته نباشی میگم بعدهمونم یه ربع طول میکشه🤣🤣

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
1911

اس میدیم بیشتر. توو محیط کار نمیتونه صحبت کنه باید بره بیرون ک سخته. تا ضروری نباشه تماس نمیگیرم. اما پیام فورا ج میده

❤️❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

روزی یک الی دوبار 

ولی همسرم روزی ۴ یا ۵ بار

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
1826

آنتن نداره محل کار جدیدش

اس ام اسامونم بعد 1 ساعت میرسه

1 بار اگر زنگ بزنیم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...وزن شروع68.. وزن فعلی:64..وزن هدف59😍😍💪✌️