2726

یادم نمیاد

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی با نوک بینیش لایکم کنه  

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
2728
یکی میگفت ما ماهی5میلیون پول گوشتمونه😑😑😑

یجایی من خوندم نوشتع بود ماشبی دوملیون خرج شاممونه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤

شوهرم یه سلبریتی معروفه

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
یکی میگفت ما ماهی5میلیون پول گوشتمونه😑😑😑

نه اشتباه میکنی. گفت دوماه ۱۵ میلیون . اگه اون تاپیک پربازدید رو میگی.

۳ تا خانم هم بیشتر نبودن خودش و جاری و ماادرشوهرش

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
روزی دویست تومن واسه بچم تنقلات میگیرم اگه راست میگفت که طفلک بچه معده ش باید داغون میبود

خب این شاید درست باشه..اخه بچه ها خیلی ول خرجن..یکی مث من هر وقت میره توی فروشگاه یا سوپری همه چی برمیداره😥

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم
2706