1874
1935

یادم نمیاد

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                

یکی با نوک بینیش لایکم کنه  

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

شرکت در اولین دوره تخصصی والدین در نقش کوچ در ایران

یکی میگفت ما ماهی5میلیون پول گوشتمونه😑😑😑

یجایی من خوندم نوشتع بود ماشبی دوملیون خرج شاممونه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
1922
شوهرم یه سلبریتی معروفه

مگه نمیتونه باشه؟؟ مثلا زن شهاب حسینی نمیتونه بیاد اینجا؟؟ والا خودشم میتونه بیاد چ برسه ب زنش😁😁

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
1911
یکی میگفت ما ماهی5میلیون پول گوشتمونه😑😑😑

نه اشتباه میکنی. گفت دوماه ۱۵ میلیون . اگه اون تاپیک پربازدید رو میگی.

۳ تا خانم هم بیشتر نبودن خودش و جاری و ماادرشوهرش

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
روزی دویست تومن واسه بچم تنقلات میگیرم اگه راست میگفت که طفلک بچه معده ش باید داغون میبود

خب این شاید درست باشه..اخه بچه ها خیلی ول خرجن..یکی مث من هر وقت میره توی فروشگاه یا سوپری همه چی برمیداره😥

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم
1826
خب این شاید درست باشه..اخه بچه ها خیلی ول خرجن..یکی مث من هر وقت میره توی فروشگاه یا سوپری همه چی بر ...

چمیدونم والا یعنی شما میری مغازه 200تومن برا بچت چیپس و پفک و پاستیل و اینا میخری اگه اینکارو میکنی نکن معده بچه اذیت میشه

چمیدونم والا یعنی شما میری مغازه 200تومن برا بچت چیپس و پفک و پاستیل و اینا میخری اگه اینکارو میکنی ...

همه ک با هم نمیخوره...بعدم مثلا بستنی دونه ای5ت مثلا 4تا برمیداره..ابمیوه ی بسته پسته ی چند تا پفک و ادامس میشه دیگ

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم