2726

سلام من هشت ماهه عقد کردم اوایل من خیلی احساساتی برخورد میکردم از عزیزم و جانم استفاده میکردم اسم همسرمو صدا میزنم ولی اون اصلا منو صدا نمیکرد ,بهش محبت کنم و به یادش باشم براش میوه پوست بکنم ماساژ بدم چایی ببرم براش ,کلی کار موقع که نوبت اون میشه تو پی ام ازش سوال بپرسم میگه بعدا دیدمت میگم وقتی میبنمش میگه بعدا ب بهترین شکل ولی الان خیلی وقته گذشته اصلا ابراز علاقه نمیکنه میگم دلت برای من تنگ میشه میگه من دلم تنگ نمیشه برای کسی یبار تو پی ام حرفای عاشقونه نزد که سوپرایز بشم ,گاهی شعر فرستاد ,چیزی باب میلش نباشه پشتشو میکنه ب من میخوابه تا ازش نخوای نمیگه میگم خب ابراز علاقه کن من الان نیاز دارم میگه تو نباید طلبکار باشی باید ابراز علاقه کنی تا منم انجام بدم اگه بخوای نتیجه عکس میده وقتی بهش توضیح بدم که چه چیزی ازت میخوام میگه نق میزنی منو کم حرف میکنی اشتیاقی ندارم حتی اوایل تلفن نمیزد میگفتم چرا زنگ نمیزنی میگفت من سرکار خیلی تلفن دارم ,تو خودت زنگ بزن خب بعد خواهرشوهرم گفت منم اینطوری بودم شوهرم میگفت دوست دارم نگاه میکردم و برادرشوهرمم همین مشکلو با زنش داشته حالا نمیدونم چیکار کنم؟😥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بیشتر بهش محبت کن

چقدر دیگه این خانم خودش فقط براش نکشته😂😂😂😂

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 

اینا حانوادگی اخلاقشونه شما نمیتونی کاریش بکنی باید باهاش کنار بیای وتحمل کنی اونم پوستت باید کلفت باشه 

که بتونی وگرنه زود میبری برید پیش مشاوره ان شاءالله فرجی بشه ویه تکونی به خودش بده

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

سلام شوهر من هم بعد از گذشت ۲۲سال از زندگی ابراز علاقه نمیکنه خیلی سخته من هم اوایل خیلی به ایشون ابراز علاقه میکردم ولی به مرور من هم مثل خودش شدم 

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
بیشتر بهش محبت کن

بیشتر بهش محبت کردم و اول من پیام دادم که الان ناز میکنه برام دارم باهاش صحبت میکنم میگه کش نده میگم ول نکن بحث رو برو میگه خوب میشی ایشالله تیکه میندازه

سلام شوهر من هم بعد از گذشت ۲۲سال از زندگی ابراز علاقه نمیکنه خیلی سخته من هم اوایل خیلی به ایشون اب ...

منم میخوام همین کارو بکنم انگار رباته میگم خب ابراز علاقه کن انگار بچه لجبازیه میگه اگه بگی نتیجه عکس میده میگم مگه پادگان اومدی

2706