2733
2734
عنوان

سقط با سایتوتک

| مشاهده متن کامل بحث + 40088 بازدید | 86 پست
اگه برم بگن کلن سقط نشده کاری به جز کورتاژ نمیتونم بکنم؟ نمیتونم دوباره ۲هفته دیگه که ۸ هفته میشه قر ...

سلام عزیزم . قرصارو از کجا میتونم تهیه کنم که مطمئن باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنی. درخواست دوستی دادم بهتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما بايد سونو بدي حتما حتما  منم سقط داشتم با سايتوتك يك هفته بعد برو سونو

سلام عزیزم قرص سایتوتک از کجا تهیه کردی میشه منو راهنمایی کنید 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2731
من خیلی خون ریزی کردم. ولی اگه کلن سقط نشده باشه به جز کورتاژ کار دیگه ای نمیتونم بکنم؟ اخه بارداری ...

عزیزم میشه بگی قرص رو از کجا تهیه کردی لطفا 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
عزیزم قلب کلا تو هشت هفته به بعد تشکیل میشه...حالا کلا کاری نداریم... بله اونی که دفع کردی جفت بوده ...

عزیزم منم قرص خوردم خون ریزیم درحدیه ک میرم دسشویی خون ازم خارج میشه توش دونه دونه هایه ریزه احتمال داره اینا لخته باشن.لطفا اگ میدونید جواب بدید خیلی نگرانم

بچ ها خوشحال میشم آنلاین شاپ منو دنبال 
2738
سلام ... چند هفته هستی...؟

۶هفته.بعد دو روز دیشب بد جوری درد داشتم تب و لرز کردم دوتا لخته هم ازم افتاد.دردم جوری بود ک حس میکردم کمرمو پاهام فلج شده

بچ ها خوشحال میشم آنلاین شاپ منو دنبال 
۶هفته.بعد دو روز دیشب بد جوری درد داشتم تب و لرز کردم دوتا لخته هم ازم افتاد.دردم جوری بود ک حس میکر ...

آره عزیزم قشنگ لخته هستش مثل تیکه گوشت... تا 14 روز بعد خوردن گوشت امکان دفع هست...اگر تو این مدت خونریزی کاملا قطع شد برو سونو... دارو التهاب می خوری...

ن دیگه فک نمیکنم راهه دیگه ایی باشه میتونی بری بیمارستان برای کورتاژ یا ساکشن من رفتم یه دکتریی ک اص ...

اگ بیمارستان بریم بگیم سر خونریزی  افتادم نمیفهمن قزص خوردیم؟ اونجا کورتاژ میکنن؟

دوستان قرصو‌ حتما از‌جای مطمعن تهیه کنید،من خودم هفته ی پیش تو ۷هفته سقط داشتم .قرص رو از ی‌ ماما ک قبلاهم دوستم پارسال ازش گرفتع بود تهیه کردم.هم قرصش اصل بود هم موقع مصرف همراهی میکنن و طرز برخوردشون خیلی خوبه😍 

شمارشو میزارم بلکه بتونم یکم از لطفشونو‌جبران کنم (09368276195)

باسلام بنده چند وقتیه سقط داشتم و از اونجایی که خیلی برام مهم بود قرص اصلی پیدا کنم خیلی در این مورد تحقیق و جستجو کردم و بهترین پزشک و ماما و مهربانترین و خیرخواه ترین رو پیدا کردم که کارشون حرف نداره و کاملا تضمینی و بهشون قول دادم به هر کس که تو موقعیت من بود معرفیشون کنم این بود که وظیفه دونستم اینجا مطرح کنم شما هم با خیال راحت بهشون اطمینان کنید برای تهران و کرج پرداختمون درب منزله و همیشه آنلاین هستن.شمارشون 09913431655 حتما فقط توی واتساپ پیام بدین بهشون .

2706