2733
2734
عنوان

تروخدا مسخره نکنین بخدا توهم نزدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبا قران بذار کنارت نمیان 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2731

چهارقل بخون قبل از خواب .

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
رفتم نشد

پیش مامانت بخواب

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738
ممکنه حملات ترس و... داسته باشی.‌برو مساوره. ساید هم‌نیاز دید و ارجاعت داد روانپزشک و قرص هم بخوری

رفتم پیش روان شناس گف افسردگی داری درمان شدم ولی هنوز اینجوریم

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
رفتم پیش روان شناس درمان شد افسردگیم ولی هنوزم اینجوریم😭

آروم آروم حالت خوب میشه عزیزم نگران نباش

سعی کن سرتو گرم کنی کارای هنری یا هر کاری که بهش علاقه داری

پیاده روی تو جاهای خلوت مخصوصا اول صبح حالتو خیلی بهتر میکنه

کاش کرونا نبود یه سفر میرفتی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

چفقط باید بهشون بی توجه باشی یه مدت که ببینم بهشون بی توجهی از بین میرم منم همین کارو کردم تنها خوب شدم البته الآنم یه صداهایی می‌شنوم ولی چون توجه نمیکنم عادی شده واسم دیگ نمیترسم

تو تاپیکای قبلم گفتم نمیتونم وقتی میخونم بیشتر میترسم

پیش دعا گیر و اینا نرو

پیش یه حاج آقایی شیخی چیزی برو

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706