1822
1823
عنوان

من ی اقام. بشدت نیاز به کمک دارم. درمورد خانمم

| مشاهده متن کامل بحث + 4390 بازدید | 180 پست

نه مشكلي پيش نمياد كه ازت بگيرتش😐

هزارتا خوشگلتر و بهتر از خانوم شما بيرون هست

خانوم عزيز

عه ببخشيد آقا😒

عضويتت مبارك

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

سعی کن بهش محبت کنی و اعتماد کنی 

هر خانوم یا اقایی بخواد بره حتی اگر یه خرید ساده بره میپره ولی خانوما اغلبشون خیانت نمیکنن و خیلی خیلی معدودن... شما اگر بهش محبت کنی و توجه کنی مطمئن باش ک کسی اونو از شما نمیگیره.. گاهی حساسیتای زیاد یه خانم رو فراری میده.. نگران نباش

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

مثل شوهر من انقدر نزاشت از خونه برم بیرون هی بهونه اورد غر زد من نشستم تو خونه ۵سال بیکار الان افسرده شدم حالا میگه چه کنم خوب شی و من دیگه اون آدم سابق نمیشم.محدود کردن زن پدر زنو در میاره،پیرش میکنه ازش یه ادم افسرده میسازه.ببخشید ادم اگر نا سالم باشه تو خونه تو موبایلش میتونه هزارتا غلط بکنه.

1825
زدم عزیزم

مرسی گلم💕💕

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡💪هدف من چاق شدنِ💪تاریخ شروع هدف💪۱مهر۹۹💪وزن اولیه۴۶💪وزن هدف اول۵۵💪وزن هدف اصلی۶۲💪من میتواااانم💪بعد از۶سال میخام به وزن قبلیم برگردم💪بازم مثل۶سال پیش خوش اندام میشم💪😉
1846
مگه اقایون هم از این حرفا میزنن؟ یه لحظه احساس کردم خانم تاپیک زده

وا ی اقام ک اینطوری محترمانه تاپیک زده شما ضد حال بزن بهش

عشق مامان ۹۸/۱۰/۲۳اومد بغلم خوش اومدی پسرکوچولوی مامانی ..‌خدایا شکرت
عزیزم الان برا خودتم میزننا

حذف شد دیگه🙂💕💕

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡💪هدف من چاق شدنِ💪تاریخ شروع هدف💪۱مهر۹۹💪وزن اولیه۴۶💪وزن هدف اول۵۵💪وزن هدف اصلی۶۲💪من میتواااانم💪بعد از۶سال میخام به وزن قبلیم برگردم💪بازم مثل۶سال پیش خوش اندام میشم💪😉
1794

تاحالا اشتباهي ازش سر زده؟؟؟؟

دوست عزيز اينجا تبادلِ نظرِ تحميلِ نظرنيست...!      بانظرم موافق نبودي لطفاريپ نكن🤷🏻‍♀️                   نميخوام بازم كاربريم بتركه🥴                                          مرسي اه😒
خانمت چکار کرده که میپرستیش؟ بگو مام انجام بدیم شوهرم بپرستتمون😞

اره بخدا😒

دوست عزيز اينجا تبادلِ نظرِ تحميلِ نظرنيست...!      بانظرم موافق نبودي لطفاريپ نكن🤷🏻‍♀️                   نميخوام بازم كاربريم بتركه🥴                                          مرسي اه😒

پزو_نباشیم#  

خدایا از گناهانم بگذر همانگونه که ازآرزوهایم گذشتی  خدا جان بیا با هم منطقی باشیم دیگه😕😖 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد   ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا  ... ..  یکی با مشروب🍷 تو فکر خداست 🕋...... یکی تو مسجد🕌 ب فکر زناست 😏...... یکی قمه⁦⚒️⁩ ب دست تو فکر غیرته 😎💪...... یکی تسبیح📿 ب دست تو فکر شهوته🤤💏 .....یکی ریشش و با تیغ زده 🤵......یکی با ریش🧔 مردم و تیغ زده💸💵.......میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂....خدایا لطف میکنی از جای حق پاشی خودش بشینه سرجاش با تشکر🙁.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒
1718