1861
1823

سلام

خانما از این که وقت میزارید خیلی منونم.

من ی اقام. تغریبا 8 ساله ازوداج کردم. خاننمو خیلی دوست دارم. دوست داشتن که نه، م ی پرستمش.

چند روزیه سر کار میره. مشکل من اینه که انقدر بهش وابستم که از نگرانی دارم میمیرم. همش میگم نکنه الان سر کار یا تو را کسی مزاحمش بشه. نکنه موضوعی پیش بیاد که ازم دورش کنه. یا حتی ازم بگیرتش. از نگرانی نمیتونم فکر کنم. خواهشا کمکم کنید. چطور از دست این شرایط راحت بشم؟

بچها لطفا واسه دوتا تاپیک اخرم گزارش بزنید

واستون صلوات میفرستم💕💕💕

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡💪هدف من چاق شدنِ💪تاریخ شروع هدف💪۱مهر۹۹💪وزن اولیه۴۶💪وزن هدف اول۵۵💪وزن هدف اصلی۶۲💪من میتواااانم💪بعد از۶سال میخام به وزن قبلیم برگردم💪بازم مثل۶سال پیش خوش اندام میشم💪😉

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

اعتماد ....که شما نداری .....

شما به دورو اطراف شک نداری دقیقا به خودش شک داری

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
1825

اولش سخته عادت میکنی.عادتم نکردی با مشاور صحبت کن 

⁦❤️⁩ میشه لطفا برای حاجت منم صلوات بفرستین⁦هیچوت قصد نداشتم همچین چیزیو🙄بنویسم.ولی واقعا دیگه قلـ💔ـبم درد میکنه 💢⚡شدیم مثه آدمای کر و لال... نه کسیو میفهمیم،نه کسی مارو میفهمه🌵⚡       ⁦❤️⁩همسرم        💜مامانم💚بابام💙داداشام 
بچها لطفا واسه دوتا تاپیک اخرم گزارش بزنید واستون صلوات میفرستم💕💕💕

زدم عزیزم

من فقط دل بستم...اما شکستم!...////نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند!///من رها هستم از هر حس بد...میسپارم به خدا!....  آخ که بی تو میمیره آنید  مخاطب تموم عاشقانه هام توییییییییی زندگیم  
1841
بچها لطفا واسه دوتا تاپیک اخرم گزارش بزنید واستون صلوات میفرستم💕💕💕

عزیزم الان برا خودتم میزننا

⁦❤️⁩ میشه لطفا برای حاجت منم صلوات بفرستین⁦هیچوت قصد نداشتم همچین چیزیو🙄بنویسم.ولی واقعا دیگه قلـ💔ـبم درد میکنه 💢⚡شدیم مثه آدمای کر و لال... نه کسیو میفهمیم،نه کسی مارو میفهمه🌵⚡       ⁦❤️⁩همسرم        💜مامانم💚بابام💙داداشام 
1794

روانشناس....مشکل شما حاده احساس میکنم یکم بدبین و شکاک هستین

نگین نه،چون این‌علائم ها چیزی جز این بروز نمیدن 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
1839