2737
2734
عنوان

آمپول پیورگان برای سیکل تخمک کشی (پانکچر)

| مشاهده متن کامل بحث + 12037 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخواستم با پول بهت بدم..حیف تو یخچال بمون از بین بره حالا که همه مردم درگیر کرونی هستن

ممنون عزیزم بابت لطف و مهربونیت

امیدوارم خدا به قلب پاکت نگاه کنه و بهت یه نی نی سالم بده.

دیگه نمی خواین سیکل آی وی اف رو شروع کنید؟

2728
راستی اشتباه نگیری این سوال بود..(  ۶ تا ۷۵واحد ).من ۲۰۰ واحد تو ی پک دارم...

منظورتون اینه که 6 تا آمپول 75 واحدی؟

راستش دقیق نمیدونم چی واسم نوشته دکتر، دفترچه بیمه ام الان پیشم نیست باید برم خونه بخونم

2738
چه جوری درست میشه؟ دستورش چیه؟

زیره سبز ... هل...زنجبیل...تخم گشنیز...رازیانه...قرص کمر...کنجد...میخک...سیاه دونه...فلفل...رزچوبه..

طرز استفاده تو سایت هست...اما من روزانه میسابم و الک می کنم...و‌مثل کاچی یا حلوا درست می کنم و هم خودم هم شوهر می خوریم

راستی می تونی قرص کمر و‌مورد و ارد نخودچی خام با زرد تخم مرغ محلی رو هم بگیری با هم مخلوط کنی و ببندی به کمرت شب تا صبح کمر رو سفت می کنه تو زمان اقدام این کار رو بکن...

زیره سبز ... هل...زنجبیل...تخم گشنیز...رازیانه...قرص کمر...کنجد...میخک...سیاه دونه...فلفل...رزچوبه.. ...

ممنون عزیزم

راستش ما اقدام نداریم اصلا، شاید سالی دوبار...

چون همسرم در 6 سالگی بیضه ها بالا بوده و سه بار عمل کرده الان اصلا اسپرم نداره. تنها راهمون میکرو هست که اونم از طریق بیوپسی بیضه انجام شد. ایشون بیوپسی شرند و اسپرمشون فریز شده که متاسفانه همونم خییییلی ضعیفه.

متاسفانه موضوع عمل ایشون رو من یک ماهه فهمیدم تا امروز فکر می کردم در بچگی عمل فتخ کردند فقط. 

ای کاش قبل از عقد اینها رو می دونستم.

الان حتی رابطه نرمالی هم وجود نداره. 

مرد بدی نیست اما می دونی که وقتی مردها از موضع ضعف مهربون باشند ارزشی نداره. بعد 10 سال زندگی به خو ...

اره میفهمم..منم از همسر اولم‌جدا شدم‌ وای چه بلاها سرم نیاور...ی دخار ۴۲ روز دلشتم‌جدا شدم...همسر دومم مجرد بود و دلش بچه می خواد و من تو این سن و با شرایطم اصلا نمی تونم بچه بیارم ...خدا کمکمون کنه...

به نظرم‌کسایی که ذخیره تخمکشون کمه خیلی ریسک بزرگیه ivf ردن چون ذخیره زود تمام میشه.... سر وقت پری ...

نه.مبنای علمی نداره.دیگه تکرار نکن این مطلبو

من تحقیق کردم.دکترهای معتبر هم تو برنامه پایان ناباروری گفتن اینطوری نیست.

ببین گلم هر خانومی تو ماه تعداد زیادی تخمک ازاد میکنه اما فقط یکیش یا نهایت دوتاش بالغ میشه.

این داروها کمک میکنه تا همه ی اونا که دارن ازاد میشن حتی ریزها بالغ بشن.خب؟

یعنی مثلا دارو هم نخوریم یه عالمه تخمک ریز بالاخره از ما کم میشه.

متوجه شدی؟

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2706