2726
عنوان

هوش بچع

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 33 پست

همه این چیزایی که گفتی دوتا پسرای من همین طورن نخبه نیستن اما دو پله از هم سن و سالاشون بالاترند لازم نیست ببری نوار مغز فقط باهاش زیاد بازی کن کتاب بخون و سه سالگی میتونی تست هوش ببری

گل سرخ ام چرا آشفته حالی، بیا قسمت کنیم دردی که داری که تو کوچک دلی طاقت نداری
مثلا الان یازده ماهشه حرف میزنه زیادن کم هرکاری جلوش بکنی دیگه یادش میمونه ونکرارمیکنه ازپنج ماهگی ش ...

پسر منم دقیقا همینطوره بود، چهار ماهگی میگفت ماما،،، از یک سال و نیم شعر حفظ میکرد، سه سالگی نوشتن یاد گرفت، 5 سالگی جز سی حفظ بود، الان شش ساله جدول ضرب حفظه، دایره کلماتش بسیار وسیع بود، خیلی عارفانه و ادبی حرف میزنه، چهار سالگی کلاس فلوت رفت و کمتر از یکسال تمام کرد

جالب اینکه متاسفانه براش وقت نمیزاشتم وگرنه حداقل نصف قرآن ذو الان حفظ بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا الان یازده ماهشه حرف میزنه زیادن کم هرکاری جلوش بکنی دیگه یادش میمونه ونکرارمیکنه ازپنج ماهگی ش ...

همه بچه ها اینجورین

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

داماد ما هفت ماهه به دنیا اومده هفت ماهگی راه رفته،دخترو پسرشم همینطور زودهم حرف زدن به اونام دکتر گفته بود ببرین تست بدن چون ممکنه نخبه باشن خواهرم نبرد،الان که بزرگ شدن عین بچه های معمولی ان

پدرم تحمل غم از دست دادنت خیلی سخته،دروغ بوده زمان همه چیو درست میکنه،درست نمیشه هیچوقت حتی روز به روز غمم دلتنگی هام زیاد و زیادتر میشه🖤
2728
راه رفتنش عادیه خیلی بچه ها زود راه میفتن. منظورت از حرف زدن در چ حده؟ ینی الان بلده شعر بخونه متن ...

نه فهمش وحرکاتش بردمش دکتر میگه هوشش بالاس اخه ی دقیقه روزمین بندنمیشه واصلا خاب نداره  بردمش دکتر گفتم شایدبیش فعال بشه دکترش گفت بخاطرهوششه حالاموندم چیکارکنم ازیه طرف میترسم بدبشه براش ازیه طرفم دوسدارم موفق باشه

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
پسر منم دقیقا همینطوره بود، چهار ماهگی میگفت ماما،،، از یک سال و نیم شعر حفظ میکرد، سه سالگی نوشتن ی ...

عزیزززززم

هزارماشالله 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
اره باین صورت مه مه بهبه

جالبه دختر منم میگه حتی الان ده ماهسه واضح میگه ولی همه میگن اون غریضی میگه تو اشتباه میکنی بلد نیس🤐

پدرم تحمل غم از دست دادنت خیلی سخته،دروغ بوده زمان همه چیو درست میکنه،درست نمیشه هیچوقت حتی روز به روز غمم دلتنگی هام زیاد و زیادتر میشه🖤
پسر منم دقیقا همینطوره بود، چهار ماهگی میگفت ماما،،، از یک سال و نیم شعر حفظ میکرد، سه سالگی نوشتن ی ...

خب بببن من نمیخام ازیت شه دوسدارم بچیگی کنه بازی کنه ولی شوهرم میگه بایدبهش برسم نخبه بشه ولی دوسندارم اگه باهوش باشه هوشش الکی هدربشه

نه فهمش وحرکاتش بردمش دکتر میگه هوشش بالاس اخه ی دقیقه روزمین بندنمیشه واصلا خاب نداره  بردمش د ...

واقعا اینا ربطی ب هوش نداره ها 

پسر منم اصلا نمیتونه یجا بشینه دائما درحال بازیه خیلی جزئیات یادش میمونه تو سن خودش متوسط روب بالاس کلی چیزمیز حفظه فارسی انگلیسی قرانی...ولی ربطی نداره ب نخبه بودن زیادییی باهوش بودن!

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
خب بببن من نمیخام ازیت شه دوسدارم بچیگی کنه بازی کنه ولی شوهرم میگه بایدبهش برسم نخبه بشه ولی دوسندا ...

عزیزم ببرش ازین کارگاه‌های خلاقیت که با لوازم ازش تست میگیرن و هوشش رو میسنجن 

یهو اول نبر نوار مغز بگیری 

خوبه که از الان به فکرش هستین 😍

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
نه فهمش وحرکاتش بردمش دکتر میگه هوشش بالاس اخه ی دقیقه روزمین بندنمیشه واصلا خاب نداره  بردمش د ...

پسر من وقتی شش ماهه بود اگر ایستاده میگرفتیش در ثانیه چند بار بالا پایین میپرسید، تا چهارسالگی فکر میکردی بیش فعال، ولی نبود، واقعا باهوشه، اما هوش بچه نیاز به تقویت و محبت داره تا بیشتر بشه، خیلی وقت بزار

واقعا اینا ربطی ب هوش نداره ها  پسر منم اصلا نمیتونه یجا بشینه دائما درحال بازیه خیلی جزئیات ی ...

خب منم براهمین بردمش ببینم چشه ک نمیخابه خودم گفتم شایدکم خون باشه یابیش فعال ولی دکترش گفت مشکلش مغزشع بعدم نوارمغزنوشت

2706