2726
عنوان

خیلی دلم گرفته

207 بازدید | 11 پست

شوهر دخترعمم چند وقت پیش تو ۳۲ ۳۳ سالگی بخاطر کرونا فوت کرد بعد اون دخترعمم و دخترشم کرونا گرفته بودن ازش اما دخترعمم با وجود داشتن علائم حاضر به تست دادن نشد تازه به خواهرشم داد خواهرشم به شوهرش شوهرشم به پدر و مادرش امروز خبر اومد که مادرش تو ۴۵ سالگی فوت شد😔😔😔😔دورادور میشناختمش دلم خیلی آتیشه😞 دیشبم عمومم که از همین دخترعمم کرونا گرفته بود حالش خیلی بد شده 😞😞😞😞😞😞دلم میخواد یک دل سیر گریه کنم حالم خیلی بده اما انگار اشکام نمیان دیشبم تا صبح خوابم نبرده قشنگ ۲۴ ساعته نخوابیدم چطوری از فکرش دربیام؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

انگار اصلا نمیتونم آروم شم توروخدا یک راهنمایی بکنید توروخدا هم رعایت کنید و الان نمک به زخمم نپاشید حالم خیلی خرابه 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واااي عزيزم كدوم شهرين؟؟شوهر دختر عمتون بيماري زمينه اي داشتن؟

من بوشهرم اونا تهرانن

نه عزیزم سالم بود الهی بمیرم همینش دلمو آتیش میزنه کهدشوهرش سالم بود😞😞😞😞😞😞😞

وای تسلیت میگم غم بزرگیه باید زمان سپری بشه و تو هم اتفاقا نخواه که غمتو بروز ندیو بخوری بریز ...

دوس دارم یک دل سیر گریه کنم اما اشکام نمیاد فقط دلم از دلشوره میپیچه

اول اینکه وقتی علائم داره چرا تست نداده .دوم اینکه چرا وقتی شوعرش از کرونا فوت شده شما احتمال صد درص ...

من گفتم برن تست بدن احتمالش هست یعنی در لفافه به خواهرش گفتم اونا اهمیت ندادن کل فامیل گفتن ولی خب منم شهر دیگه ایم نمیتونتم کاری کنم 

تازه عموم که حالش انقدر بده یک بار پیش بابامم اومد بابامم بیمار زمینه ای یعنی منتقل میکرد زبونم لال.....