2737
2739
عنوان

تاپیک جامع زیبایی✨♥️🌸🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سابلیمینال های زیبایی خیلی خوبه

فایل های صوتی انرژی مثبت و طبیعت هستند که تو ضمیر ناخوداگاه تاثیر میگذاره

مثلا من سابلیمینال بینی عروسکی رو از کانال تلگزام SUBLNIA گرفتم یی هفته ای بینیم کوچیک شد  و از همون چند روز اول بینیم درد میکرد انگار عمل کردم

سابلیمینال پوست روشن رو هم بعد 3 روز گوش دادن 2 نفر بهم گفتن پوستت روشن شده

کانال هایی مثل سابلیمینال سازان ، سابلیمینال مدرن و اینا خیلی خوب بودن . 

﷽ من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان     🌿🌺🌱     قال و  مقال عالمی میکشم از برای تو
کسی برای چاقی صورت تجربه ای داره 

حداقل یک هفته هرروز یه بشقاب سیبزمینی بخور

خدایا تو بچین..تو بچینی قشنگ تره🌺خدایا مثل همیشه اینبارم بهم ثابت کن به مو میرسه ولی پاره نمیشه           خدایا سپردم به خودت ...عاشق خدام...             خدا گفت:                                                                          چرا غمگینی و ناراحتی؟حتی اگرطناب طاقتت به باریک ترین نقطه هم رسید؛ نترس! من هستم..خدا جونم روسیاهم ولی خدایی کن برامون❤️
2738
اطراف دهانم و چونم اینقدر جوش زده و جاش مونده تیره شده برای تیرگی های قدیم ناشی از جوش چیکار کنم ب ...

نشاسته و ماست قاطی کن هفته ای دوبار قبل از خواب بزن خشک ک شد بشور ...میکرونیدلینگم خوبه بهمراه مواد مزوتراپی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

یه لک روی صورتمه (جوش داشتم بعد تو اینترنت نوشته بود پیاز بزاریم رو جوش خوبه منم گذاشتم    لک مونده)چیکار کنم خوب بشه؟

لطفا هرکی هرچی میدونه بگه

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥
اطراف دهانم و چونم اینقدر جوش زده و جاش مونده تیره شده برای تیرگی های قدیم ناشی از جوش چیکار کنم ب ...

فکر کنم جوش اطراف دهن و لب،علتش مشکلات هورمونی و بیماری زنانه باشه

خدایی نکرده مگه مشکلی داری؟

درمان فوری جوش؟ برطرف کننده ی لک؟ علت جوش بعد از هر کرم پودری و حتی ضد آفتاب؟

یخ...

ماست و نشاسته به همه میگم چون نتیجه گرفتم...ماست و باقلای پخته...آب گشنیز 

کرم پودر اکتی پور بزن هم سبکه هم ضد جوش

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706