2410
2553
عنوان

تاپیک جامع زیبایی✨♥️🌸🍃

434 بازدید | 47 پست

توی این تاپیک هرکسی هرسوالی درمورد پوست و مو داره میپرسه و هرکسی تجربه ای درمورد اون مشکل داره سعی میکنه کمکش کنه 

خودمون بر اساس تجربه سوال های همو جواب میدیم 

🖤

روزنه هاپوست وجای جوش درصورت؟

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یخ

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2456
یخ

تاحدودی برطرف میکنه

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

برای روزنه ها ماساژ یخ خیلی خوبه اما یخ حتما توی ی پارچه نخی بزار مستقیم نزار روی صورتت 

و لایه برداری ملایم و طبیعی که چربی پوست کنترل بشه مثل سفیداب 

برای جای جوش هم از مخلوط آب خیار و الورا ی مدت استفاده کن البته اگه سطحی باشه 

اگه جای جوش زیادی داری با لایه بردار و لیزر عزیزم

🖤
2714

زنبور نیش زده جاش مونده 

چیکار کنم

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
برای روزنه ها ماساژ یخ خیلی خوبه اما یخ حتما توی ی پارچه نخی بزار مستقیم نزار روی صورتت  و لای ...

سفیدآب رو بکشیم روی صورت؟

یه کرم پودر معرفی کنید کاور متوسط مخملی جوش نزنم باهاش برای ازبین بردن جوش و جای جوش راهکار بدین مر ...

برای از بین بردن جوش حتما ی ژل شستشو مخصوص پوست چرب خوب بخر و مرتب استفاده کن ینی چربی صورتتو کنترل کن 

نزار موهات چرب بشه و با موی چرب نخاب 

سرکه رو با کمی آب رقیق کن و با پنبه بعد شستشو صورت به صورتت بزن و بخاب و صبح بشور 

🖤
2706