1874
1823
عنوان

تاپیک جامع زیبایی✨♥️🌸🍃

363 بازدید | 47 پست

توی این تاپیک هرکسی هرسوالی درمورد پوست و مو داره میپرسه و هرکسی تجربه ای درمورد اون مشکل داره سعی میکنه کمکش کنه 

خودمون بر اساس تجربه سوال های همو جواب میدیم 

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️

بیاید سوالاتونو بپرسید و تجربه هاتونو بگید 

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️

روزنه هاپوست وجای جوش درصورت؟

در سال99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داده است به حول قوه الهی.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

یخ

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جون من همه امضامو بخون😑❤خدا بهم حال داد که بختیاری شدم🌸عاشق ریاضیم و الفبام اعدادن😍❤تو تاپیک های عکس تگم کنید👍انقد خوشم میاد ریپلای کنید که نگووو😂مرسی که خوندی ولی در کل وقتتو هدر دادی😛حالا الکی منو ریپلی کن و بگو لایک به امضات بعد یه نفر که پست تورو خوند میاد امضای منو میخونه و میبینه هیچی نیس و ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😊

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

یه کرم پودر معرفی کنید کاور متوسط مخملی جوش نزنم باهاش

برای ازبین بردن جوش و جای جوش راهکار بدین مرسی

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که به ارزوم رسیدم♥
1883
یخ

تاحدودی برطرف میکنه

در سال99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داده است به حول قوه الهی.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

درمان فوری جوش؟

برطرف کننده ی لک؟

علت جوش بعد از هر کرم پودری و حتی ضد آفتاب؟

تمام پول ها ، فرصت ها و تجملات این دنیا ، در مقابل ثروتی که من دارم و آن تو هستی،،ناچیز است..باعث افتخارمی همسرِ خوبم ❤❤

برای روزنه ها ماساژ یخ خیلی خوبه اما یخ حتما توی ی پارچه نخی بزار مستقیم نزار روی صورتت 

و لایه برداری ملایم و طبیعی که چربی پوست کنترل بشه مثل سفیداب 

برای جای جوش هم از مخلوط آب خیار و الورا ی مدت استفاده کن البته اگه سطحی باشه 

اگه جای جوش زیادی داری با لایه بردار و لیزر عزیزم

زنبور نیش زده جاش مونده 

چیکار کنم

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جون من همه امضامو بخون😑❤خدا بهم حال داد که بختیاری شدم🌸عاشق ریاضیم و الفبام اعدادن😍❤تو تاپیک های عکس تگم کنید👍انقد خوشم میاد ریپلای کنید که نگووو😂مرسی که خوندی ولی در کل وقتتو هدر دادی😛حالا الکی منو ریپلی کن و بگو لایک به امضات بعد یه نفر که پست تورو خوند میاد امضای منو میخونه و میبینه هیچی نیس و ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😊
برای روزنه ها ماساژ یخ خیلی خوبه اما یخ حتما توی ی پارچه نخی بزار مستقیم نزار روی صورتت  و لای ...

سفیدآب رو بکشیم روی صورت؟

یه کرم پودر معرفی کنید کاور متوسط مخملی جوش نزنم باهاش برای ازبین بردن جوش و جای جوش راهکار بدین مر ...

برای از بین بردن جوش حتما ی ژل شستشو مخصوص پوست چرب خوب بخر و مرتب استفاده کن ینی چربی صورتتو کنترل کن 

نزار موهات چرب بشه و با موی چرب نخاب 

سرکه رو با کمی آب رقیق کن و با پنبه بعد شستشو صورت به صورتت بزن و بخاب و صبح بشور 

سفیدآب رو بکشیم روی صورت؟

میتونی توی حمام مرحله آخر که کاملا بخار منافذ رو باز کرده استفاده کنی به حالت پودر بعدم ماساژ خودت میبینی حالت چرک پوستت در میاد 

زنبور نیش زده جاش مونده  چیکار کنم

مرتب عسل بزار 

کرم ترمیم کننده بخر 

کسی برای چاقی صورت تجربه ای داره 

1826
موهام رشدش کم شده و یکم خالی هم شده. البته در اثر دکلره کردن😟 باید چیکار کنم؟

روغن سیاهدونه و رزماری عالیه 

کف سرتو ماساژ بده هرشب 

سابلیمینال های زیبایی خیلی خوبه

فایل های صوتی انرژی مثبت و طبیعت هستند که تو ضمیر ناخوداگاه تاثیر میگذاره

مثلا من سابلیمینال بینی عروسکی رو از کانال تلگزام SUBLNIA گرفتم یی هفته ای بینیم کوچیک شد  و از همون چند روز اول بینیم درد میکرد انگار عمل کردم

سابلیمینال پوست روشن رو هم بعد 3 روز گوش دادن 2 نفر بهم گفتن پوستت روشن شده

کانال هایی مثل سابلیمینال سازان ، سابلیمینال مدرن و اینا خیلی خوب بودن . 

بازمانده سال 2020  
1899