2726
عنوان

خدایی چطوراعتمادمیکنین

147 بازدید | 16 پست

چندوقته میبینم توسایت طرف میگه میخام برم فلان شهردیدن دوستم ک تومجازی اشنا شدیم خدایی من تاروزعروسی ب شوهرم اجازه ندادم نزدیکم بشه گفتم هزارمساله ممکنع پیش بیاد حالاچطکرشماب پسری ک ندیدین ونمیشناسین ونمیدونین کیه چیه اعتمادمیکنین و بخاطرش میرین ی شهردیگه ؟پسری ک هیچ تعهدی نسبت بهتون نداره ؟حیفه باابروی خونوادتون بازی نکنید دختر حرمتش بالاترازاین حرفاس

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤

نه به این شوری شور نه به این بی نمکی...اینکه میگی تا عروسی نزاشتی شوهرت نزدیکت بشه که امتیاز محسوب نمیشه اما اینم که بری شهر غریب بخاطر یه ناشناس ممکن خطر تجاوز و....رو بیشتر کنه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واسه منم سواله 🤔

مجردم وبااینکه ازهمه لحاظ مستقلم ولی اصلادرک وجسارتش(حماقت البته) حتی به فکروتصورم ندارم

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
نه به این شوری شور نه به این بی نمکی...اینکه میگی تا عروسی نزاشتی شوهرت نزدیکت بشه که امتیاز محسوب ن ...

منظورش دز اون لحاظ .و کارش هم درست بوده ...چون واقعا امار جداییبالاست

منظورش دز اون لحاظ .و کارش هم درست بوده ...چون واقعا امار جداییبالاست

رابطه کامل قطعا اشتباهه اما رابطه در یه حدی هیچ اشکالی نداره در هرحال همسرش بوده

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

حرمت دختر بالا هست درسته ولی بخاطر یه عرف تو جامعه به اسم آبرو نمیشه دختر از زندگی و ماجراجویی هاش بگذره و بشینه گوشه خونه 

مگه چند سال جوونه و هیجان داره باید زندگی کنه

نه به این شوری شور نه به این بی نمکی...اینکه میگی تا عروسی نزاشتی شوهرت نزدیکت بشه که امتیاز محسوب ن ...

ن عزیزم شورنیس هرکسی عقایدخودشوداره وهرجایی رسم ورسوماتشو اگه خدایی نکرده تونامزدی ی مشکلی پی میومدمیخاستم جدابشم چی؟ اومدیموخیانت کرد؟معتادبوددست بزن داشت اگ میزاشتم دزگه نمیتونستم طلاق بگیرم مجبورمیشدم بسوزم وبسازم ازنظرمن افختخاره زمانی منوشوهرم یکی شدیم ک دیگه میدونستیم ی عمرقراره باهم سرکنیم مال همیم دوره نامزدی بایدفقط براشناخت باشه

حرمت دختر بالا هست درسته ولی بخاطر یه عرف تو جامعه به اسم آبرو نمیشه دختر از زندگی و ماجراجویی هاش ب ...

بعضی ماجراجویی هاب قیمت ی عمرپشیمونی تموم میشن

دل و جرعت دخترا الآن بیشتر از پسرا شده😒 الآن با یه پسر قرار بزاری عمراً اگه تنها بیاد پسرا فکر نام ...

بغضیاواقعا بی حیاشدن  بعضی زناروک میبینم  اززن بودنم خجالت میکشم

2706