2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همینه  انگار خدایی نکرده ما ایدز داریم

واسه ات ارزش قایل نمیشن ده نفر رو همزمان میبرن تو اتاق انگار دارند بهت لطف میکنن و ما اصلا بهشون 55 تومان ناقابل ویزیت ندادیم 

خدا به راه راست هدایتشون کنه و مارو از دست این به اصطلاح دکترها راحت کنه الهی امین   

2728
امیدوارم که درد لانه گزینی باشه وباردار باشی 

یعنی میشه ؟ خدا کنه عزیزم 😔🙏🙏🙏

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
شما دکترتون کی هست مشهدید 

اره عزیزم مشهد هستم 

دکتر رویا نصیری

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
یعنی میشه ؟ خدا کنه عزیزم 😔🙏🙏🙏

میشه عزیزم الهی این ماه حامله بشی ماه بعدم من حامله بشم اخه من الا پریودم   

من کلا دکترایی که ivf میکنم بیخیال شدم رفتم پیش دکتر ترک زاده 

میشه عزیزم الهی این ماه حامله بشی ماه بعدم من حامله بشم اخه من الا پریودم     من کلا دکت ...

خدا کنه . چون خیلی خسته شدم 

انشالله شما هم ماه بعد باردار بشی 

منم تعریف ترک زاده رو خیلی شنیدم . اون چی گفت بهتون ؟

2738
میشه عزیزم الهی این ماه حامله بشی ماه بعدم من حامله بشم اخه من الا پریودم     من کلا دکت ...

راستش منم نمیخوام ivf کنم امیدم به اینه که طبیعی باردار بشم 

بچه من وقتی فهمیدم ذخیر تخمدانم کم و امکان بارداری نیست آلا با تخک اهدایی،که این چیز هیچ وقت واسم امکان نییت،دیگه نمیدونم چکارکنم هر ماه منتظر فرجی هستم ولی با پریود شدن کامل نا امید میشم

سلام مریم جان تبریک میگم خداروشکر طبیعی مامان شدبرای ما منتظر دعا کن خدا معجزه اش لطف حالمون کنه

بچه ها من دیروز رفتم بادکش رحم و تخمدان چقدر خوبه ..حوب ماساژ داد گفت چقدر سرد رحمت تنبلی تخمدان زیاد .

دوازده جلسه بیام

گفت خیلیها از دکترا ناامید شده بودن  اومدن بادکش باردار سدن..

بعد از سالها..

امیدومون به خدا باشه ..

خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 
منم دعا کن عزیزم .خدا مارا هم خوشحال کنه

چشم حتما ❤️❤️❤️

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
بچه من وقتی فهمیدم ذخیر تخمدانم کم و امکان بارداری نیست آلا با تخک اهدایی،که این چیز هیچ وقت واسم ام ...

عزیزم مشکل تیرویید نداری...پیشنهاد میکنم یه متخصص غدد برو چون هورمون تو بارداری خیلی نقش داره دکتر زنان اگه ادم باتجربه ای باشه حتما بهت میگه برو پیش متخصص داخلی...

2706