2703
2553

منبرای بار اول بود که به این دکتر مراجعه کردم اما روز دوازدهم پریودیم بود که سونو دادن و بدون مصرف هیچ دارویی دوتا فولیکل با سایز خوب در تخمدان راست داشتم چون تخمدان چپ عمل کردم اسیب دید و ذخیره ام به شدت پایین اومد و دکتر تعجب کرد با این ذخیره من دوتا فولی خوب بدون مصرف داروی محرک دارم خلاصه ازمایش گرفت و گفت هردو داخلشون تخمک هست و همزمان تخمک کشی و پی ار پی (یعنی تزریق پلاکت خون به تخمدانم)انجام میدم و تخمک هارو گرفتم و با یاری خدا هردو جنین شدن من سال قبل با درخواست خودم وعلی رغم میل دکتر رستمی در شیراز که تخمک کشی با دوز سه برابر دارو داشتم هیچ تخمکی تشکیل نشد حالا دوباره قراره برم برای تخمک کشی با روش شانگهای و اگر نیاز بود پی ار پی مجدد با توکل بر خدا 

من ماه قبل از مراجعه به خانم دکتر فریمانی رویال زل طبیعی و امگا 3 خورده بودم و همچنین پیاده روی اربعین رفته بودم و همون ماه که رفتم تخمک کشی خودم تخمدونام رو با روغن سیاه دانه ماساژ میدادم و بادکش خانگی انجام دادم و عرق رازیانه چند روز خوردم البته من هورمون هام چندماهی بود بهم ریخته بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هامی جان شما چندسالتونه درد هم داره اینکار الان چه حسی داری تغیری احساس میکنی پریودات چجوربودن

27سالمه،قبلش شیاف دیکلوفناک زدن که درد نداشته باشه ،بعدش هم در حد تیر کشیدن خفیف،تغییر چندانی احساس نکردم ،فقط مقدار خونریزیم بیشتر بود

2720

خانما من هزینه پی ار پی جدا رو نمیدونم دکتر چون تخمک داشتم گفت تخمک کشی کن و من چون پارسال هیچ تخمکی نداشتم حاضر بودم هرجور شده اینکارو انجام بدم حالا هم دوباره قراره برم برای تخمک کشی و اگر نیاز بود پی ار پی مجدد،در ضمن پی ار پی یک درمان موقتی برای چندماه هست که امکان داره فرد بطور طبیعی باردار بشه اگر متن صحبتهای دکتر رو خوندهتو باشید گفته خانمی بوده که پی ار پی کرده اما تخمکی که برای کاشت خوب باشه نداشته اما چندماه بعدش طبیعی باردار شدهه

منبرای بار اول بود که به این دکتر مراجعه کردم اما روز دوازدهم پریودیم بود که سونو دادن و بدون مصرف ه ...

چطوری متوجه شد داخل فولیکولهاتون تخمک هست یعنی پوچ نیست؟ با چه آزمایشی؟؟؟؟

2714
ازمایش ها ،ال اچ ،استرادیول،amh,پروژسترون یا پرولاکتین بود دقیق اینو یادم نیست

اخه تا جایی که من میدونم هیچ ازمایش یا روشی نیست که نشون بده فولیکول پوچه یا نه! من از چندین دکتر پرسیدم.... فقط زمانی که تخمک کشی کنن برای ivf حین لقاح آزمایشگاهی مشخص میشه با کیفیته یا پوچ

اخه تا جایی که من میدونم هیچ ازمایش یا روشی نیست که نشون بده فولیکول پوچه یا نه! من از چندین دکتر پر ...

والا نمیدونم گفتن تو ازمایش نشون میده هردو تخمک هستن خودمم تعجب کردم چون شیراز کسی چنین ازمایشی از من نگرفت

اخه تا جایی که من میدونم هیچ ازمایش یا روشی نیست که نشون بده فولیکول پوچه یا نه! من از چندین دکتر پر ...

پوچ بودن تخمک حین لقاح مشخص میشه نه فولیکل اون تو تخمک کشی مشخص میشه

والا نمیدونم گفتن تو ازمایش نشون میده هردو تخمک هستن خودمم تعجب کردم چون شیراز کسی چنین ازمایشی از م ...

انشاالله به سلامتی جواب بگیری عزیزم، اگه تونستی بپرس چه ازمایشی بوده ممنون میشم 

پوچ بودن تخمک حین لقاح مشخص میشه نه فولیکل اون تو تخمک کشی مشخص میشه

داخل فولیکول تخمک هست، داخل تخمک که دیگه چیزی نیست که، وقتی میگن فولیکول پوچ یا تخمک پوچ یه معنی داره، یعنی فولیکول موجود بوده ولی تخمک نداشته یا کیفیت تخمک پایین بوده

2706