2737
2734

باسلام..

برای بچه های تازه وارد👇👇

ساحل،31 سال، 20ماه اقدام، باور کنین من اصلن به ذخیره و این اعداد فک نمیکردم..فقط میدونستم که باید تلاش کنم و ایمان داشتم که میشه و مشکلی ندارم..و این اعداد یادم نیس درست.و اصلن بهشون فک نمیکردم...فک کنم ال اچم 2بود و اف اس اچم اگه اشتباه نکنم 6بود..دقیق یادم نیس.. عوامل موثر برای بارداری توکل،نذر ونیاز،نماز و قرآن،ذکر ربی لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین توی قنوت نمازا، ایمان قلبی به مادر شدن و اینکه واقعن خدا براش کاری نداره،و لذت بردن از رابطه ها خیلی تاثیر داره...

راستش من چندین دوره لتروزول و کلو اینا خوردم..دیدم نشد رفتم پیش به دکتر مثلن بهتر....که آزهای هورمونی رو برام نوشت که کاش هیچ دکتری اینارو ننویسه..چون روحیه آدمو خراب میکنه...که گفت شما باید بری دکتر نازایی..یه معرفی نامه داد برای دکتر فوق نازایی..منم رفتم..با گریه و ناراحتی و کلی اعصاب خوردی...که واقعن چرت محض بود....تااینکه این دکتر بقال یسری آمپولای هورمونی داد فک کنم 20یا30تایی شد...هر روز میزدم و آز و سونو..و همش میگفت..نه تخمکای تو اصلن به درد نمیخوره و مثل زنای 40..50 ساله میمونه..منم هر روز داغون میشدم باحرفاش...تااینکه آمپولا تموم شد و منم باردار نشدم...سری بعد رفتم پیشش گفت دیگه دارو نمیدم..چون باردار نمیشی..باید بیای ای وی اف...نوبت ای وی اف بهت بدم..منم داغون شدم...همونجا توی دلم گفتم غلط کردی من طبیعی باردار میشم...و دیگه هیچ دکتری نرفتم...

و واقعن چون میخاستم طبیعی باردار بشم..فقط دنبال دکتری بودم که مخالف ای وی اف و این روشاس...تااینکه از خیلی ها شنیده بودم دکتر ویجی کمار که هندیه و سعادت آبادتهرانه...مخالف ای وی افه

منم رفتم پیشش...و همچنین دکتر نسرین تهرانی

منم یه روز خودم تنها رفتم تهران و این دوتا دکترو رفتم...و کلی امید گرفتم..هر چند این 4ماه که دکتر نرفته بودم خودمو حسابی تقویت کرده بودم و گرمی اینا خورده بودم..بعدش تهرانی کلی قرص تقویتی داد واسه خودم و شوهرم..و بعدش رفتم پیش کمار همون روز...

روز 9 پریودم بود که رفته بودم..کمار سونو کرد و گفت یه فولی داری..اقدام کن و به چپ بخاب..

و قرصای آسپرین و زیپتین بهم داد و گفت به محض بارداری قطع کن..و دو تا آمپول ویتامین دی داد یکی خودم یکی ب شوهرم..

همین بود کل کارایی که کردم..و خدارو شکر همون ماه باردار شدم...البته اینم بگم اون ماه فکرم آرومتر بود و به بارداری فکر نمیکردم آنچنان..و اینکه خودمو کلن سپرده بودم دست خدا..و از امام حسین خاستم از خدا برام بخاد..روز عاشورا کلی نذر کردم...که دوسه هفته بعد از عاشورا خدارو شکر نتیجه گرفتم...

من چیزای طبیعی بیشتر میخوردم..مغزیجات و گرمیجات و میوه هم زیاد🙏🙏

بفکر خوردن داروهای آنچنانی و عجیب قریبی که ساخته کشور آمریکا هستن و معلوم نیس از چی ساخته شده نباشین...باور کنین من هیچ مکمل اینجوری نخوردم...خیلی از بچه ها حرف این قرصای جورواجور رو میزدن ولی من هیچوقت نرفتم سراغشون..من فقط چیزای طبیعی میخوردم.چیزای کارخونه ای و بسته بندی و سردی رو کلن حذف کرده بودم چندماه..سیاهدونه عسل..دمنوش های گیاهی مثل آویشن..چای کوهی..رازیانه. چای آرامبخش مثل گل گاوزبون و بادرنجبویه و بهارنارنج....زیاد هم نه که بدن پس بزنه...مثلن از اوایل پری تا 14 یا 12هر روز یکی از اونا...هیچ وقت اغراق نکنین توی خوردن چیزی...ویتامین دی بدنتون رو هم چک کنین..به شوهراتون هم برسین و مطمعن باشین نوبت شماهم میشه و مامان میشین..برای خدا هیچ کار سختی نیس..فقط توکل کنین...فقط خواهش میکنم آروم باشید..و این همه خودتونو درگیر این موضوع نکنین...بدونید تنها شرط مادر شدن اینه که آرامش داشته باشین و از ته ته قلبتون واقعن مطمعن باشین که خدا میخاد و میده..و اصلن شک نکنید..علم ناکامل و ناقص دکترا رو با عظمت و علم کامل و تمام خدا مقایسه نکنین..خدا خالق ماست ..مارو خلق کرده و از موجودیت تک تک سلول های ما باخبره...و راحت میتونه فولی های نهفته و خفته مارو از خواب بیدار کنه و مارو مادر کنه که دکترا هیچ وقت این فولی هارو نمیتونن ببینن چون علمشون محدوده و بسته به یسری وسایله که اونم امثال خودشون ساختن...خواهش میکنم صبور باشید ..خودتونو تقویت کنین و بقیشو دیگه بدین دست اون مهربون بالای سرمون خودش الرحم الراحمینه.. براش کاری نداره..

امیدوارم و آرزو میکنم تک تک شماهایی که منتظرین بحق حسین بهتون علی اصغرها و رقیه ها بده...

روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
عزیزم من با همین ذخیره باردار شدم از طب سنتی من خیلی به تجویز خودم داروی گیاهی میخوردم اما نتیجه نگر ...

عزیزم ممنون از دلگرمیت . منم این ماه سیکل ای وی افم را کنسل کردم رفتم قم پیش تبریزیان یه سری داروهای گیاهی بهم داده توکل بخدا ان شاءالله نتیجه بگیرم . ترجیح دادم قبل از اینکه این همه امپول هورمونی بزنم شانسم رو با طب سنتی امتحان کنم . ان شاءالله رود نتیجه بگیرم تصمیم گرفتم اگه چند ماهی گذشت و نتیجه نداد این دفعه برم سراغ ای وی اف

مادر بودن زیباترین شادی دنیاست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باسلام.. برای بچه های تازه وارد👇👇 ساحل،31 سال، 20ماه اقدام، باور کنین من اصلن به ذخیره ...

ممنون  ساحل جان منم بانظرت موافقم.منم ۲۹سالم مشکلم یایسگی زودرس خیلی دکتر اینا رفتیم آخرش گفتن اهدایی بگیرم منم ته دلم همیشه امید دارم که اگه خدا بخپاد طبیعی باردار میشم ولی همسرم نمی تونه صبر کنه میگه هرچه زود اقدام کنیم واهدایی بگیریم

لاو بیبی عزیز من حالت تهوع داشتم..و یبار هم لک قهوه ای روشن داشتم..اما فک نمیکردم باردار باشم..اما ب ...

ساحل جان ممنون از اینکه وقت میزاریو میای جواب ماهایی که میخاییم طبیعی بارداربشیم رو میدی،برامون دعا کن تو هر لحظه ای که پسر گلت رو بغل میکنی،انشالا به حق امام حسین تا اربعین که چیزی نمونده از چشم انتظاری در بیاره ،من که خیلی امید دارم که بزودی مامان میشم....برامون دعا کن....

خداوندا میدانم که لطفت بی پایان و نعمتهایت بی انتهاست،پروردگار مهربانم سپاس میگویم برای داده هایت و شکر میگویم برای نداده هایت و تسلیم توام برای هرآنچه که گرفتی و بیصبرانه منتظر معجزه ات هستم،میدانم که فروردین امسال ماه رویش معجزه ات در وجودم خواهد بود و مادربودن را با تمام وجود حس خواهم کرد،ربی لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین
2731

سلام بچه ها اگه گروهی تو تل گرام دارین میشه لینکش رو بزارید اینجا تا عضوش بشم . منم فعلا دارم طبیعی اقدام میکنم و میخوام از تجربیات بقیه استفاده کنم 

مادر بودن زیباترین شادی دنیاست  

بچه ها اینجا فقط و فقط در مورد راهکارهای طبیعی هست و به هیچ وجه از واژه های منفی بارداری مصنوعی اینجا حرف نزنین.چون انرژی منفی داره..اینجا هدفش اینه که بگیم ذخیره کم معنیییی نداااااره و ثابت هن کردیم با طبیعی باردار شدن بچه ها...ماگروه داریم و هر ماه حداقل یکی دوتا طبیعی مامان داریم...اخیرن 3تا مامان داشتیم...

حتی یکیش دوقلو بارداره شکرخدا...و این نشونه اینه که تخمکای ما هییچ مشکلی ندارن...

بچه ها تورو خدا این واژها هارو دور بریزین..یائسگی زودرس دیگه چیه.ازین واژها اینجا نگین...خودمنم پریود نمیشدم قبل بارداریم..با شیاف پری شده بودم..پس چرا باردار شدم...

و در مورد ای وی اف هم یگم که به همین راحتیا که نیس..کلی امپول هورمونی به ادم میزنن تخمکای بدبختو داغون میکنن و هر چی تخمکم داریم از بین میرن..ای روش ها برای ما ذخیره خدشگلا به هییچ وجه جواب نمیده...و اینم بگم توی گروه ما تمام بچه هایی که طبیعی باردار شدن هیچ وقت سراغ اینکارا نرفتن و باتخمکای دست نخورده خودشون طبیعی باردار شدن...

اما هستن بچه هایی که سراغ این روش رفتن چندین سال هم هست منتظرن وخبری نیس...این یعنی تخمکاشونو ضعیف کردن بااین روش های شیمیایی...و باید بیشتر منتظر بمونن...اما خود من و مامانای دیگه خیلییی مناظر نبودیم و الحمدالله زودتر جواب گرفتیم

2738

بچه ها تورو خدا این واژها هارو دور بریزین..یائسگی زودرس دیگه چیه.ازین واژها اینجا نگین...خودمنم پریود نمیشدم قبل بارداریم..با شیاف پری شده بودم..پس چرا باردار شدم...

و در مورد ای وی اف هم یگم که به همین راحتیا که نیس..کلی امپول هورمونی به ادم میزنن تخمکای بدبختو داغون میکنن و هر چی تخمکم داریم از بین میرن..ای روش ها برای ما ذخیره خدشگلا به هییچ وجه جواب نمیده...و اینم بگم توی گروه ما تمام بچه هایی که طبیعی باردار شدن هیچ وقت سراغ اینکارا نرفتن و باتخمکای دست نخورده خودشون طبیعی باردار شدن...

اما هستن بچه هایی که سراغ این روش رفتن چندین سال هم هست منتظرن وخبری نیس...این یعنی تخمکاشونو ضعیف کردن بااین روش های شیمیایی...و باید بیشتر منتظر بمونن...اما خود من و مامانای دیگه خیلییی منتظر نبودیم و الحمدالله زودتر جواب گرفتیم

سلام  منم مشکل یاییسگی زودرس دارم  وسی سالمه  میشه منم تو گروه تل گرام اد کنین

بچه ها این واژه رو بکار نبرین توروخدا...این واژه برای ما نیس...این واژه ها انرژی منفی داره

سلام دوستان،ساحل جان لطف میکنی من هم تو گروه ادکنی؟میخام از تجربه تک تک مامانای گل استفاده کنم،ممنون میشم عزیزم،براتون پیغام دوستی هم فرستاد،منتظر جوابتون هستم

خداوندا میدانم که لطفت بی پایان و نعمتهایت بی انتهاست،پروردگار مهربانم سپاس میگویم برای داده هایت و شکر میگویم برای نداده هایت و تسلیم توام برای هرآنچه که گرفتی و بیصبرانه منتظر معجزه ات هستم،میدانم که فروردین امسال ماه رویش معجزه ات در وجودم خواهد بود و مادربودن را با تمام وجود حس خواهم کرد،ربی لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین
بچه ها این واژه رو بکار نبرین توروخدا...این واژه برای ما نیس...این واژه ها انرژی منفی داره

عزیزم خیلی به تجربه هاتون نیازدارم ومیخوام  برای باردوم بازهم  فقط طبیعی باردار بشم 

2706